Tech-Long wreszcie w Europie!
19 Jun 2017 12:07

Dzięki partnerstwu z POLO Polska – uznanym dystrybutorem papieru, tektury, opakowań oraz urządzeń przemysłowych – firma Tech-Long chce trafić ze swą unikalną gamą maszyn na bardzo dynamiczny i koncentrujący się na efektywności kosztów rynek w Polsce.

Tech-Long Packaging Machinery Co. to jeden z największych producentów urządzeń rozdmuchowych do produkcji opakowań PET z preform oraz napełniania PET w Azji. Od momentu powstania w 1999 r. przedsiębiorstwo szybko się rozwija, dostarczając kompletne linie produkcyjne do butelek PET dla znanych lokalnych i międzynarodowych firm z ponad 54 krajów. 

Maszyny do formowania rozdmuchowego CPX 5. generacji

Urządzenia rozdmuchowe do produkcji opakowań PET z preform firmy Tech-Long są unikalne; mogą być wyposażone w gniazda w liczbie od 2 do 26, umożliwiają produkcję pojemników od 0,2 do 20 litrów pojemności o różnorodnych kształtach, w tym także butelki dla przemysłu kosmetycznego, wykorzystując podgrzewanie selektywne (Preferential Heating). 

Po wielkim sukcesie firmy Tech-Long USA, oddziału założonego przed kilku laty z myślą o zaspokajaniu potrzeb rynku północnoamerykańskiego – znanego ze swej niezawodności sprzętowej oraz wysokich wymagań technicznych – w 2016 roku powstał oddział Tech-Long Europe z siedzibą w Wiedniu. Europejski zespół profesjonalistów o bogatym doświadczeniu w wytwarzaniu urządzeń do produkcji PET koncentruje się na kwestiach serwisu, wysokiej niezawodności oraz podtrzymywaniu dobrej reputacji. Na jego czele stoi Dominique Lipinski z 25-letnim doświadczeniem w przemyśle rozlewniczym, który tak definiuje kluczowe zadania firmy Tech-Long: Niezawodność urządzeń; zaufanie w relacjach dostawca/klient; konkurencyjna oferta produktowa; niskie i kontrolowane koszty utrzymania; szybka reakcja serwisu – to kilka z naszych głównych celów przyświecających ambitnym planom rozwojowym w Europie.

Tech-Long i POLO Polska – silne partnerstwo

Współpraca z POLO Polska była naturalną decyzją, skoro poszukiwaliśmy silnej polskiej firmy o doskonałej reputacji, mogącej się pochwalić pełną sukcesów historią, z identyczną wizją bliskich relacji z klientami oraz posiadaniem lokalnego serwisu. 

Firma POLO Polska działa w Polsce od 25 lat i posiada biura w Bielsku-Białej i Warszawie, obsługując swych klientów za pośrednictwem własnego zespołu serwisantów. 

Michał Bodzek, dyrektor zarządzający POLO, podkreśla: Nawiązanie współpracy z Tech-Long znacznie rozszerza naszą ofertę dla firm z branży rozlewniczej na dynamicznie rozwijającym się polskim rynku, ale także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w których działa POLO. Klienci tej branży będą teraz w stanie skorzystać z dostępu do zaawansowanej technologii oferowanej przez naszego partnera, z usług naszego doświadczonego zespołu sprzedaży oraz działających blisko nich kompetentnych techników.

Wysoka wydajność, techniczne zaawansowanie oraz niezawodność urządzeń po niewygórowanej cenie spełnią oczekiwania dużych, średnich oraz małych odbiorców na szczególnie konkurencyjnym polskim rynku.

„Działamy dla Ciebie” – tak brzmi motto firmy Tech-Long; działamy tak, by zapewnić Państwu przewagę konkurencyjną oraz spełnić Państwa potrzeby!

http://www.tech-long-intl.com

Artykuł sponsorowany