Bobst zaprasza do Włoch na Dni Otwarte
5 Jul 2018 14:46

Firma BOBST zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w zakresie powlekania silikonem oraz zastosowania folii z funkcją barierową podczas imprezy Bobst Italia Coating Days, która odbędzie się w dniach 25-26 lipca 2018 r.

Wykorzystując okazję zaprezentowania dwóch imponujących linii do lakierowania BOBST CO 8000, oczekujących obecnie w firmowej fabryce na wysyłkę do nowych klientów, Bobst Italia zdecydował się zaprosić gości na dwudniowe spotkanie do San Giorgio Monferrato we Włoszech. Obie linie są przeznaczone do powlekania silikonem papierów przekładkowych oraz powlekania folii barierowych.

„Skala inwestycji w rozwój innowacyjnych technologii powlekania dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynkowych - którym BOBST poświęcił się w ostatnich latach – jest naprawdę niezwykła i nadal kontynuowana” - wyjaśnia Detlef Merklinger, szef działu urządzeń do lakierowania. „W rezultacie naszego zaangażowania, poprawy wydajności naszych najnowszych produktów oraz instalacji rozwiązań 'szytych na miarę' stale wdrażamy nowe produkty i wkraczamy do różnych segmentów globalnej branży lakierowania”.

Coating Days - odbywające się pod hasłem doskonałości technicznej w obszarze najwydajniejszych i najlepszych jakościowo rozwiązań dla podłoży - będą wypełnione prelekcjami i wieloma możliwościami kontaktu przedstawicieli czołowych firm, którzy będą dzielić się wiedzą na temat ewolucji rynku, możliwości i wyzwań w dwóch głównych segmentach tej branży: powlekania silikonem papierów przekładkowych oraz rozwiązań dla folii barierowych.

Sesje seminaryjne zostaną przeprowadzone po południu 25 lipca oraz rankiem dnia następnego w centrum konferencyjnym na wzgórzach Monferrato w pobliżu fabryki Bobst Italia. Po lunchu impreza przeniesie się do zakładu firmy Bobst, gdzie odbędzie się prezentacja dwóch maszyn lakierujących.

Maszyny do powlekania silikonem papierów przekładkowych CO 8000 będą prezentowane w ramach „testów na sucho”. Urządzenia wyposażono w najbardziej zaawansowane rozwiązania. Zaprojektowano je do pracy z prędkością do 1000 m/min, pozwalającą osiągać niezrównany poziom wydajności.

Na podstawie informacji Bobst opracował TK