COEXPAN & EMSUR pojawią się na PACK EXPO 2017
26 Jul 2017 12:02

COEXPAN & EMSUR, dwa oddziały Grupo Lantero zajmujące się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych, przedstawią w USA wspólne rozwiązanie opracowane z myślą o przyszłości branży opakowań. Nowa oferta maksymalizuje efekt synergii między COEXPAN & EMSUR, a co za tym idzie, zapewnia zintegrowane rozwiązanie dla obecnych i potencjalnych klientów, podobnie jak podczas ostatniej edycji interpack, największych i najważniejszych na świecie targów sektora opakowań, które odbyły się w Düsseldorfie (Niemcy) w maju br.

EMSUR już teraz jest kluczowym graczem w północnoamerykańskim sektorze opakowań. Posiada fabryki w Chicago, Nowym Jorku (Emsur ULTRAPAK) i Meksyku, natomiast COEXPAN dysponuje zakładami w Chile i Meksyku.

Podczas PACK EXPO COEXPAN & EMSUR pragną podkreślić, że są „GLOKALNYMI” (globalnymi + lokalnymi) partnerami docierającymi ze swoją ofertą do niemal każdego zakątka świata, działając na poziomie lokalnym w 11 krajach i sprzedając produkty do ponad 60 państw.

Oferta produktów COEXPAN & EMSUR obejmuje rozwiązania z zakresu sztywnych tworzyw sztucznych, takie jak arkusze rolowe, tacki na świeżą żywność i gotowe posiłki oraz opakowania i pokrywki zaciskowe do kubków i pojemników, a także rozwiązania z zakresu elastycznych tworzyw sztucznych, takie jak wieczka, banderole i stickery na maszyny FFS, druk folii laminacyjnych techniką grawiury i fleksografii HD, rękawy termokurczliwe, folie rolowe, torebki i gotowe woreczki do zastosowań FS.

Ich innowacje zostaną zaprezentowane uczestnikom z myślą o zwiększeniu świadomości marki w zakresie wydajności, oszczędności kosztów i wygodnych opakowań, które w coraz większym stopniu bazują na zrównoważonym rozwoju, aktywności, funkcjonalności i inteligentnych rozwiązaniach.

Źródło: EMSUR