Zapraszamy do lektury lipcowego Opakowania
14 Jul 2017 11:04

Zapraszamy do lektury lipcowego numeru miesięcznika "Opakowanie", którego tematem przewodnim są opakowania szklane i metalowe oraz opakowania na żywność i napoje. Oprócz artykułów tematycznych wiele miejsca poświęcamy na obszerne relacje z wydarzeń, które miały miejsce w ostatnim miesiącu: Forum Fleksograficznemu zorganizowanemu tradycyjnie przez Polską Izbę Fleksografów, otwarciu nowych zakładów w Polsce (przez Grupę Schütz oraz firmę Karton-Pak), 5-leciu fabryki Mausera w Gliwicach oraz 75-letniej historii składarko-sklejarek w Grupie Bobst, a także Wystawie Technologii Pakowania firmy MULTIVAC w Lublinie i inauguracji kampanii edukacyjnej „Dobre opakowanie ma znaczenie” zorganizowanej przez Tetra Pak.

Ponadto w numerze m.in. zapowiedź wrześniowych targów drinktec w Monachium, a także artykuły poświęcone produktom i rozwiązaniom firm API Group, Dekorglass, Eurocast, Gerhard Schubert, Kodak, Sidel oraz Witt.

Oprócz wspomnianych artykułów w lipcowym numerze znajdziecie Państwo również zestawienie producentów opakowań metalowych i szklanych, a także – tradycyjnie – inspirujące artykuły techniczne zamieszczone w działach "Badania i rozwój" oraz "Packaging Spectrum".