Dwa nowe materiały wierzchnie RafWipe od UPM Raflatac
4 Sep 2017 11:11

Firma UPM Raflatac dodaje dwa nowe materiały wierzchnie RafCare do opakowań nawilżanych chusteczek jednorazowych. Funkcjonalne materiały RafWipe z możliwością wielokrotnego zamykania i otwierania są dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu pasują do różnorodnych zastosowań. Asortyment RafCare jest dostępny z wieloma rodzajami klejów w zależności od częstotliwości otwierania i zamykania opakowania.

Dwa nowe produkty RafWipe – RafWipe PP Clear TC 90 RC12 HD70 oraz RafWipe PP Solid White TC 90 RC12 HD70 – mają zastosowanie w przypadku, gdy wymagane jest sztywne otwarcie przy jednoczesnym szczelnym zamknięciu opakowania.

Materiały wierzchnie RafWipe są dostępne z niezawierającym rozpuszczalnika klejem RC12, który zapewnia bardziej odczuwalne odklejanie. Niezawodne otwieranie i zamykanie pomaga utrzymać dobry wizerunek marki — chusteczki są zawsze idealnie nawilżone, a opakowania nie przeciekają. Ten rodzaj opakowania zmniejsza także ryzyko potencjalnych strat z powodu niewykorzystanych produktów.

Jak przekonuje producent, linia RafCare zaspokoi wszystkie potrzeby klientów w zakresie opakowań na nawilżane chusteczki, od pielęgnacji niemowląt, przez branżę kosmetyczną, aż do zastosowania w przemyśle. Materiały etykietowe RafCare są odporne na działanie wody, olejów i cieczy organicznych i zapewniają jak najlepszy wizerunek marki.

Źródło: UPM Raflatac