Sosy sałatkowe w opakowaniach z PET robią wrażenie
17 Jun 2017 14:32

RPC Promens Consumer Kolding dostarcza specjalnie zaprojektowane butelki PET do serii dressingów i sosów czołowego skandynawskiego producenta żywności Scandic Food A/S należącego do Good Food Group A/S.

Butelki formowane wtryskowo w technologii rozciągania z rozdmuchem – w wersjach pojemnościowych 250 ml, 350 ml i 400 ml, a wersja 520 ml ma wkrótce wejść na rynki eksportowe – mają delikatne, płynne linie, które zapewniają atrakcyjny i nowoczesny wygląd na półce, tworząc wizerunek rodziny produktów w pojemnikach różnej wielkości. Co równie ważne, dostępna jest duża powierzchnia na kolorowe, charakterystyczne etykiety, które wyróżniają poszczególne produkty w serii.

Wysoka przejrzystość PET przypominająca szkło zapewnia skuteczną ekspozycję produktów na półce i efekt wysokiej jakości, a lekkość butelek i płynność linii umożliwia łatwe podnoszenie z maksymalną wygodą dla konsumenta.

„Butelki reprezentują połączenie specjalistycznej wiedzy technicznej, innowacyjnego wzornictwa oraz dokładnego zrozumienia naszych wymagań i naszej działalności” – stwierdził Henrik Meldgaard, menedżer techniczny ds. produktów w Scandic Food. „Obejmuje to także doświadczenie w zakresie wymagań, jakie stawiają nam klienci oraz sieci detaliczne na różnych rynkach”.

Źródło: RPC