Praktyczne rozwiązanie do dozowania słodzików
2 Nov 2018 09:51

Nowy dozownik tabletek Nova produkowany przez RPC Bramlage Velky Meder z pionu RPC Bramlage oferuje stylowe i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, które spełnia najwyższe wymagania konsumentów.

Zdaniem producenta dozownik Nova sprawdzi się jako opakowanie słodzików do gorących napojów. Jego trzyczęściowa konstrukcja formowana wtryskowo łączy atrakcyjny, nowoczesny kształt z płynnym i sprawnym mechanizmem dozowania. Lekko zaokrąglony korpus jest wygodny do trzymania i pozwala na łatwe używanie jedną ręką.

Opakowanie Nova jest dostępne w trzech wielkościach, zawierających do 350, 650 lub 1200 tabletek, co pozwala łatwo tworzyć rodziny produktów, a dwie większe wersje można zamówić z zabezpieczeniem przed naruszeniem. Typowa wielkość tabletek to 5 mm x 2 mm oraz 5 mm x 2,5 mm, ale można przetestować możliwość wykorzystania dozownika do tabletek innej wielkości.

Błyszczące wykończenie dozownika Nova uzupełniają dostępne do wyboru opcje zdobnicze, w tym etykietowanie lub barwienie indywidualnych elementów w celu stworzenia unikatowego wizerunku marki i atrakcyjnej prezentacji na półce.

Opracowano na podstawie inf. RPC Bramlage