Tego będzie można się dowiedzieć podczas kwietniowych targów Packaging Innovations na stoisku firmy EyeC, gdzie jej przedstawiciele udowodnią, że klient, czas i bezpieczeństwo są bezcenne, a za wszystko inne odpowiadają systemy kontroli wizyjnej! Na targach zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania stworzone zarówno dla właścicieli marek, jak i ich dostawców opakowań. Systemy EyeC – jako nowoczesny sposób dbania o najwyższą jakość końcowego produktu – zapewniają bowiem rzecz najważniejszą: bezpieczeństwo drukarniom oraz ich klientom.
Wizyta na stoisku EyeC powinna być obowiązkowa dla wszystkich reprezentantów branż farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej oraz drukarń dostarczających opakowania dla tych segmentów. Zapewnienie 100% kontroli zadrukowanych opakowań i ulotek jest bowiem kluczową kwestią i staje się standardem – przede wszystkim w firmach produkujących opakowania na leki, suplementy diety oraz kosmetyki (choć coraz częściej także dla produktów spożywczych). Informacje na nich zawarte muszą być bezbłędne i czytelne – zwłaszcza te o składzie i dawkowaniu. Zastosowanie inspekcji wizyjnej opakowań przyczynia się nie tylko do zwiększenia bezpieczeństwa oraz oszczędności w czasie, ale przede wszystkim chroni użytkowników. Producenci o tym wiedzą i swoje wyroby, na każdym etapie produkcji, poddają rygorystycznej i szczegółowej kontroli. Podobne – jeśli nie większe! – standardy kontroli jakości wymagane są od dostawców. Dlatego też z dużym entuzjazmem branża opakowaniowa przyjęła wdrażane w Polsce systemy 100% kontroli nadruku.
Dlaczego proces wymiany informacji to jedna z najbardziej niebezpiecznych faz produkcji opakowania? Dla kogo najlepszym rozwiązaniem jest symetryczne zastosowanie nowoczesnych systemów inspekcji wizyjnej? Jak wyeliminować nieoczekiwane błędy drukarskie? Jak rozmawiać z klientem o bezpiecznym opakowaniu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielimy podczas targów – mówi Marcin Weksler, szef EyeC Polska, który w imieniu całego zespołu EyeC zaprasza do odwiedzenia stoiska.
Opracowano na podstawie materiałów firmy EyeC