Ardagh Group wprowadza interaktywny katalog produktów
10 Apr 2019 13:41

Ardagh Group wprowadza modele 3D programu CAD do katalogu swoich produktów, umożliwiając tym samym interakcję z opakowaniem szklanym. W ten sposób firma wykorzystuje postęp technologiczny w komunikacji ze swoimi klientami.

Ardagh Group kieruje na rynek najnowszy, elektroniczny katalog produktów, który zawiera modele 3D standardowych butelek i słojów. Użytkownik może przeciągać, odwracać, obracać, a nawet zaglądać do środka opakowania szklanego.

Barbara Maciałczyk, Marketing Manager w Ardagh Group, mówi: „Rynek oczekuje, że technologia cyfrowa usprawni proces podejmowania decyzji. Nasi klienci już dziś mogą używać nowego narzędzia 3D, aby zobaczyć kształt i rozmiar każdej butelki i słoja, zanim pomyślą o sposobach ich dekoracji. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie ułatwi wizualizację produktu na półce sklepowej i pomoże w wyborze opakowania szklanego”.

Chris Barker, Product Design Engineer w Ardagh Group, dodaje: „Każdego dnia pracujemy wykorzystując technologię 3D, dlatego warto pozwolić naszym klientom doświadczyć tego samego stopnia interaktywności, aby i oni mogli zobaczyć na przykład efekt padania światła na produkt, zanim finalnie on powstanie”.

Ponad 600 standardowych szklanych butelek i słojów zostało zmienionych w nowym, interaktywnym formacie, który będzie dostępny od 17 kwietnia br.

Link do filmu pokazującego nową technologię tutaj.

Źródło: Ardagh Group