BOBST pokazał innowacyjny system do pakowania pudełek SPEEDPACK
10 Nov 2017 08:00

Firma BOBST uzupełniła gamę swoich produktów o innowacyjny system pakujący SPEEDPACK przeznaczony do opakowań z tektury falistej, który umożliwi użytkownikom wykorzystanie pełnego potencjału składarko-sklejarek marki BOBST. Dzięki największej liczbie pakietów na godzinę oraz bardzo krótkiemu czasowi narządu SPEEDPACK bardzo wyraźnie podnosi wydajność linii.

„SPEEDPACK to rewolucyjny system pakujący do pudełek z tektury falistej, który delikatnie unosi pudełka wychodzące ze składarko-sklejarki i grupuje je w idealnym porządku – szybko i niezawodnie – jednocześnie zabezpieczając jakość Twoich pudełek” - wyjaśnia Jacques Reymond, szef marketingu produktów oddziału arkuszowego firmy BOBST. „Wsłuchaliśmy się w opinie naszych klientów dotyczące najlepszych sposobów zoptymalizowania ich składarko-sklejarek, czego efektem jest SPEEDPACK. Wierzymy, że wyznaczy on nowy standard w tym obszarze.”

Dzięki swej wyjątkowo płynnej pracy, minimalnym wymiarom oraz optymalnej ergonomice i dostępności – które wykluczają konieczność narządu urządzenia do powtarzających się prac – to solidne urządzenie jest w stanie obsłużyć praktycznie każdy rodzaj pudełka, a jednocześnie zapewnić nienaganny poziom jakości. Co więcej maszyna jest w pełni modułowa, dzięki czemu można rozwijać jej możliwości w miarę rosnących potrzeb przedsiębiorstwa.

„Urządzenie pozwoli ograniczyć koszty oraz zoptymalizować jakość i wydajność linii, umożliwiając szybki zwrot z inwestycji” - powiedział Emilio Corti, szef sprzedaży w oddziale arkuszowym BOBST. „Wierzymy, że SPEEDPACK - jako najbardziej wydajny system pakujący dostępny na rynku – stanie się naturalnym rozszerzeniem składarko-sklejarek do tektury falistej”.

Premierowa prezentacja SPEEDPACK odbyła się w trakcie seminarium FEFCO w październiku 2017 r.

Na podstawie informacji BOBST opracował TK