BOBST zaprasza na stoisko na ICE Europe 2017
27 Feb 2017 14:36

Targi ICE – jako wydarzenie skierowane do ściśle zdefiniowanej grupy firm i klientów – stanowią idealną platformę dla specjalistów firmy Bobst, by zaprezentować gościom firmowego stoiska przykłady rozwiązań z zakresu najwyższej jakości podłoży funkcjonalnych. Informacje oraz próbniki wykonane w Centrach Kompetencji Bobst w Europie będą odzwierciedlać możliwości produktów firmy w zaspokajaniu potrzeb rynków globalnych na rozwiązania o wartości dodanej, rozszerzające funkcjonalność podłoży.

Wśród nich znajdą się procesy powlekania próżniowego wstęgi oraz metalizacji: od najnowszego przełomu w zakresie zaawansowanej technologii adhezji metalu, poprzez procesy produkcji i przetwórstwa przezroczystych folii wysokobarierowych AlOx, aż po system SelectMet oraz proces DarkNight. Na stoisku będzie również dostępna informacja na temat najbardziej wydajnego metalizatora próżniowego na świecie K5 EXPERT.

Prezentowane w Monachium rozwiązania w zakresie powlekania odzwierciedlają rosnące zapotrzebowanie na podłoża o wysokiej wydajności, takie jak lakierowane folie aluminiowe, folie powlekane i barierowe, przekładki, taśmy i etykiety do zastosowań konsumenckich i przemysłowych. Najnowsze rozwiązania Bobst na polu powlekania, reprezentowane przez linie ROTOCOAT, ROTOMELT oraz ROTOSIL, obejmują optymalizację ciśnieniowej komory raklowej wykorzystywanej do produkcji etykiet typu „no-look”, wydajnej suszarki do podnoszenia temperatury powietrza do 350 °C oraz modułowej głowicy aplikacyjnej do nakładania klejów na gorąco.

Na stoisku firmy Bobst na targach ICE będzie można również zobaczyć gamę innych rozwiązań technologicznych i procesowych do zadruku i laminacji, w tym: do druku z centralnym cylindrem oraz druku flekso w linii, wklęsłodruku, jak również zapoznać się z możliwościami wsparcia serwisowego przez firmowych specjalistów.

Na podstawie informacji firmy Bobst opracował TK

BOBST_pr17001_BOBST K5 EXPERT

Metalizator próżniowy K5 EXPERT

BOBST_pr17001_BOBST ROTOCOAT

Bobst ROTOCOAT