Bosisio przesuwa granice wydajności fleksodruku
1 Dec 2022 14:32

Firma Bosisio jako pierwsza w Argentynie oferuje swoim klientom większą wydajność i krótszy czas przestoju dzięki rozwiązaniu PureFlexo Printing od Miraclon. Zwycięzca niedawnego konkursu Global Flexo Innovation Awards, który oprócz wyróżnienia Gold Award zdobył nagrodę główną, używa technologii KODAK FLEXCEL NX od 2013 roku, aby odróżniać się od innych zakładów.

Przygotowalnia do druku specjalizująca się w opakowaniach dla rynków żywności, karmy dla zwierząt, środków higieny osobistej i środków czyszczących, swoją najnowszą inwestycją zdecydowała się wykonać kolejny krok w przesuwaniu granic wydajności fleksodruku. Z uwagi na oferowane korzyści w zakresie wydajności i jakości PureFlexo Printing to naprawdę przełomowa technologia fleksodruku” - mówi Roberto Sixto, kierownik ds. sprzedaży w firmie Bosisio. Będąc partnerem strategicznym naszych klientów przywiązujemy dużą wagę do zapewnianej przez nas pomocy technicznej, oferując m.in. najlepszą technologię na rynku, która poprawia wydajność i produktywność w pomieszczeniu produkcyjnym, dostarczając przy tym również wyższą jakość.

Kontynuuje: PureFlexo Printing umożliwi naszym klientom poprawę zarządzania kolorami i całego procesu drukowania, ale, co ważniejsze, rozwiązuje odwieczne problemy fleksodruku, takie jak przyrost punktów rastrowych, niepożądana rozlewność farby i brudne płyty, które prowadzą do nieplanowanych przerw w pracy maszyn w celu czyszczenia. W rezultacie klient otrzymuje wyraźniejsze, czystsze i ostrzejsze obrazy, które pozostają stabilne w całym procesie drukowania. To nie tylko niezwykle duża korzyść dla wydajności naszych klientów, ale bez wątpienia także dla marek, które nieustannie starają się poprawić jakość swoich opakowań.

Rozwiązanie PureFlexo Printing dostępne w ramach FLEXCEL NX Print Suite do opakowań giętkich ma zaradzić przyczynom niepożądanej rozlewności farby w zastosowaniach farb rozpuszczalnikowych na folii w druku szerokowstęgowym, zapewniając szersze okno robocze dla produkcji fleksograficznej. Oferuje nowe poziomy kontroli rozlewności farby, umożliwiając czystsze wydruki, bardziej przewidywalne kolory i większą wydajność przy każdym zadaniu.

Opracowano na podstawie informacji firmy Miraclon

error: Kopiowanie zabronione!