Domino rozszerza obecność w regionie bałtyckim
31 Jan 2018 09:38

Firma Domino rozpoczyna współpracę z Lipnus - jednym z największych dostawców technologii druku na Litwie - w celu przyspieszenia wzrostu sprzedaży w regionie bałtyckim. Lipnus z siedzibą w Kownie dostarcza wysokiej jakości materiały, usługi i profesjonalne rozwiązania dla drukarek etykiet, opakowań giętkich, sitodruku, producentów reklamowych i konsumentów na Litwie i w krajach sąsiednich, w tym na Łotwie, w Estonii i na Białorusi. Firma rozpoczęła działalność 21 lat temu i obecnie jest jednym z największych dostawców w branży druku fleksograficznego i sitodruku w tym regionie. „Kraje o kluczowym znaczeniu dla Domino to kraje bałtyckie i jesteśmy przekonani, że rozbudowana sieć kontaktów opracowanych przez firmę Lipnus okaże się niezwykle cenna dla biznesu” - wyjaśnia Eric White, Manager ds. Rozwoju Biznesu - Kraje Nordyckie w firmie Domino Digital Printing Solutions. „Jest to współpraca, którą planujemy pielęgnować z wielką starannością, ponieważ partnerstwo to stanowi ekscytującą okazję do napędzania wzrostu i sprzedaży w regionie.”

Tomas Samulevicius, Dyrektor Zarządzający w Lipnus, również komentuje: „Cieszymy się, że możemy reprezentować Domino, firmę o tak ugruntowanej pozycji w cyfrowym druku atramentowym. Z niecierpliwością oczekujemy promowania niezawodnego i sprawdzonego systemu Domino N610i do druku cyfrowego etykiet w krajach bałtyckich i na Białorusi.”

Eric White podsumowuje: „W 2018 roku Domino świętuje 40 lat rozwoju technologii druku atramentowego. Dzięki ponad 500 globalnym instalacjom naszych systemów atramentowych Piezo Drop on Demand, w tym ponad 100 cyfrowych maszyn do druku etykiet kolorowych, udowodniliśmy, że nasza sprawdzona i niezawodna technologia cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Dzięki współpracy z Lipnus będziemy mogli oferować systemy do cyfrowego druku etykiet i opakowań w regionie Morza Bałtyckiego, dając firmom możliwość czerpania korzyści z używania tej technologii.”

Źródło: Domino

Na zdjęciu (od lewej do prawej) Tomas Samulevicius, Dyrektor Zarządzający firmy Lipnus
i Eric White, Manager ds. Rozwoju Biznesu - Kraje Nordyckie w Domino Digital Printing Solutions