CCE International powróci w 2023
1 Jan 1970 14:47

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

6. Międzynarodowa Wystawa Branży Tektury Falistej i Pudełek Składanych, CCE International, powróci do Monachium w dniach 14-16 marca 2023 r. Jedyne targi branżowe skierowane do producentów i przetwórców tektury falistej i litej, CCE International cieszą się dużym zainteresowaniem ekspertów. Impreza ponownie odbędzie się w formule 3 w 1, wspólnie z wystawami InPrint Munich oraz ICE Europe, czołowymi międzynarodowymi targami poświęconymi przetwórstwu materiałów giętkich i rolowych.

Sytuacja pandemiczna i polityczna, z którą boryka się przemysł, stawia firmy działające w sektorze tektury w obiecującej, choć trudnej pozycji. Z jednej strony wysokie ceny surowców, energii i logistyki stanowią poważne wyzwanie dla branży, z drugiej tektura falista stale zyskuje na popularności. Handel internetowy bije rekordy; również trwająca debata na temat znaczenia zrównoważonego rozwoju i gospodarki obiegu zamkniętego daje podstawy do optymizmu w sprawie przyszłości branży. Co więcej, postępy w cyfryzacji zapewniają sektorowi dodatkowe szanse i możliwości.

Przy stale postępującym rozwoju technologicznym maszyn, procesów i systemów w produkcji i przetwórstwie tektury falistej i litej cyfryzacja stała się w ostatniej dekadzie głównym motorem napędowym branży. CCE International to ważna platforma, która pomaga dotrzeć do swych dedykowanych odbiorców producentom materiałów, maszyn, technologii i akcesoriów. Ta wystawa stanowi wartościowe miejsce do wspierania innowacji poprzez oparty na wiedzy kontakt między producentami i użytkownikami nowych aplikacji - stwierdza Patrick Herman, dyrektor ds. imprez z zakresu przetwórstwa, papieru i druku w firmie Mack-Brooks Exhibitions. Dzięki wyjątkowej koncentracji na tekturze falistej i pudełkach składanych CCE International ugruntowało swoją pozycję jako wiodące miejsce spotkań w Europie przeznaczone dla tego specjalistycznego sektora przemysłu - dodaje.
Silny skład
Swój udział w wystawie potwierdzili dostawcy maszyn i wyposażenia do produkcji i przetwórstwa tektury falistej i litej, tacy jak: Baysek Machines, Bahmüller GmbH, Koenig & Bauer AG, Kolbus GmbH & Co. KG, Sun Automation Group, EFI - Electronics for Imaging GmbH, HP PageWide Industrial Corrugated i wielu innych. Co więcej kluczowi gracze z sektora druku – m.in. Xaar plc, Meteor Inkjet Ltd, Seiko Instruments GmbH, People and Technology, Siegwerk Druckfraben AG & Co. KGaA oraz Sun Chemical – będą obecni na towarzyszących CCE International targach InPrint Munich.

Seminaria otwarte

Poza tym, że CCE International zapewnia uczestnikom platformę do odkrywania najnowszych produktów i do bliskiego kontaktu z branżą, ułatwia również networking na najwyższym poziomie i przekazuje specjalistyczną wiedzę za pośrednictwem otwartych seminariów. Organizatorzy kładą nacisk na informowanie o najnowszych trendach i tematach dotyczących produkcji i przetwarzania tektury falistej i pudełek składanych – bez opłat za uczestnictwo.

Aspektem, który rzeczywiście wyróżnia CCE International na tle innych przekrojowych imprez opakowaniowych – poza faktem, że jest to jedyna europejska wystawa dedykowana tekturze falistej i litej – jest wiedza akademicka, którą oferuje w formie seminariów otwartych odbywających się przez trzy dni. To wspaniały program, w którym kluczowe tematy branżowe, takie jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja i wiele innych, są dogłębnie potraktowane. Oferuje również wystawcom dodatkową platformę do prezentacji siebie i swoich procesów – mówi Gerlinde Kasa, kierowniczka ds. imprez z zakresu przetwórstwa, papieru i druku Mack-Brooks Exhibitions.

Imprezy towarzyszące

Po sukcesie tegorocznej edycji formuły połączonych targów organizatorzy zdecydowali się powtórzyć ją również w przyszłym roku. Targi CCE International (w połączeniu z InPrint Munich) będą się odbywać w hali B6, zaś ICE Europe w halach A5 i A6 w Centrum Wystawienniczym Munich Trade Fair Centre w Niemczech.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mack-Brooks International

error: Kopiowanie zabronione!