Comexi F2 MB w Oasis Flower Plant for Plastic
1 Jan 1970 08:08

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Oasis Flower Plant for Plastic, wiodący producent preform PET i zakrętek na butelki w Arabii Saudyjskiej, podpisał umowę nabycia drukarki fleksograficznej Comexi F2 MB; jest to pierwsza wspólna transakcja obu firm. Azjatycka firma postanowiła oprzeć się na doświadczeniu i technologii Comexi, ponieważ przede wszystkim poszukuje projektów poligraficznych w odniesieniu do potrzeb różnych klientów, zwłaszcza z sektora napojów.

Jest to dla nas niezwykle ważna instalacja - mówi Oriol Rabert, Comexi Area Manager w tym regionie, który podkreśla, że: wykazaliśmy, że nasi klienci, dzięki naszej technologii fleksograficznej, mogą osiągnąć identyczne wyniki w zakresie barw specjalnych, jak te uzyskane za pomocą drukarki rotograwiurowej. Projekt ten jest uzupełnieniem innych, realizowanych przez Comexi w tym regionie, które także obejmują instalację kilku maszyn do druku fleksograficznego.

Zlokalizowany w Al-Kharj na południe od Rijadu Oasis rozpoczął działalność w 2012 roku. Od tego czasu firma co roku zwiększała swoje zdolności produkcyjne, aby wyprodukować ponad 5 miliardów sztuk rocznie dla swoich klientów z sektora butelkowania wody i innych branż. Drukarka fleksograficzna Comexi F2 MB to nie tylko najlepsza maszyna do łączenia krótkich i średnich serii, ale także do zarządzania pełną gamą aplikacji opakowań giętkich. F2 MB posiada wszystkie ergonomiczne rozwiązania rodziny F2. Zawiera rozwiązania GeniusTech, które mają pomóc drukarniom w pokonaniu podstawowych wyzwań, z jakimi obecnie się borykają, a które obejmują między innymi brak wykwalifikowanych operatorów, redukcję długości zadań i zwiększoną liczbę zmiennych zadań. Największą wagę przywiązano do rozwiązań, które skupiają się na zapewnieniu najszybszej zmiany zadania, takich jak GeniusFlow do szybkiego czyszczenia, różnych rozwiązań automatycznego ustawiania, w tym GeniusSet i GeniusReg GeniusData skracających czas i minimalizujących odpady, czy GeniusData, które pozwalają na przechowywanie każdego istniejącego parametru zadania, który może być ponownie wykorzystany, skracając w ten sposób rozpoczęcie nowego zadania.

Opracowano na podstawie informacji firmy Comexi

error: Kopiowanie zabronione!