Cosmo First mianuje nowego dyrektora biznesowego
1 Jan 1970 08:30

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Cosmo First Limited, globalny koncern z 40-letnią historią, właściciel spółek zależnych takich jak Cosmo Films, Cosmo Speciality Chemicals, Zigly oraz Cosmo Foundation, poinformował o mianowaniu Kulbhushana Malika na stanowisko globalnego dyrektora biznesowego ds. folii. Wcześniej pracował on jako dyrektor operacyjny ds. międzynarodowych przedsiębiorstw.

Kulbhushan (na zdjęciu z prawej), doświadczony lider biznesu z ponad 24-letnim stażem, przychodzi do Cosmo Films z bogatym doświadczeniem zdobytym na stanowiskach kierowniczych, na których odpowiadał za kwestie finansów i rozwoju biznesu, oraz z udokumentowanym doświadczeniem w sektorze produkcji.

Ogłaszając nominację Pankaj Poddar, dyrektor generalny Cosmo First, powiedział: Kulbhushan nie tylko wnosi integralny wkład w rozwój Cosmo Films, ale dzięki swemu przywództwu, strategii i smykałce do biznesu pomaga w jego przeprowadzeniu. Jestem przekonany, że pod jego przewodnictwem Cosmo First będzie nadal osiągała swoje strategiczne cele biznesowe.

Kulbhushan Malik mówi o swojej nowej roli: Cosmo jest liderem pod względem innowacyjności oraz możliwości wytwórczych w branży opakowań. Cieszę się na współpracę z zespołem i wykorzystanie ich potencjału do poszukiwania wyzwań i wytrwania przy naszym zobowiązaniu dotyczącym jakości, zaufania i innowacji, oraz naszym podejściu skoncentrowanym na konsumencie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Cosmo First