ePS zaprasza na konferencję CONNECT 2023
1 Jan 1970 10:36

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma eProductivity Software (ePS), jeden ze światowych liderów w dziedzinie technologii transformacyjnych, stworzonych z myślą o wzmocnieniu pozycji przemysłu poligraficznego i opakowaniowego, organizuje konferencję w dniach 23-26 stycznia 2023 r.

Liderzy branży, właściciele firm i użytkownicy technologii spotkają się w Wynn Las Vegas, aby poznać innowacyjne sposoby optymalizacji inwestycji technologicznych. Spotkanie ma na celu poznanie nowych rozwiązań, a także ułatwienie nawiązywania kontaktów, wysłuchanie opinii ekspertów branżowych i wymianę pomysłów mogących generować dochody.

Jak zapewniają organizatorzy, CONNECT 2023 ma zgromadzić rzesze ekspertów, aby dać uczestnikom wgląd w obecne i przyszłe trendy rynkowe pokazujące, jak budować zrównoważone modele biznesowe, które przyciągną inwestycje i napędzają innowacje.

Ford Bowers, dyrektor generalny PRINTING United Alliance będzie przemawiał we wtorek rano, 24 stycznia 2023 r. Przedstawi swoje spojrzenie na branżę, zarówno na jej obecny, jak i przyszły stan, a także na to, w jaki sposób branża poligraficzna i opakowaniowa mogą rozwijać się, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku i konsumentów. Uczestniczę w CONNECT od wielu lat i zawsze nie mogłem się doczekać zaangażowania i kontaktów z przyjaciółmi oraz ekspertami, od których wiele się nauczyłem i wciąż się uczę - mówi Bowers i dodaje: Cieszę się, że poproszono mnie o wystąpienie na CONNECT w 2023 roku, o przedstawienie innej perspektywy branży oraz wizji i planów na przyszłość..

Popołudniową sesję programową 24 stycznia poprowadzi Alison Keane, prezes i dyrektor generalny stowarzyszenia Flexible Packaging Association (FPA). Alison przeprowadzi słuchaczy przez szybko zmieniające się zasady dotyczące opakowań oraz to, w jaki sposób napędzają one zapotrzebowanie na innowacyjne technologie, aby dotrzymać kroku i zachować zgodność z przepisami. Cieszymy się z udziału w konferencji CONNECT w 2023, będzie to świetna okazja do omówienia amerykańskiej polityki w zakresie opakowań oraz tego, w jaki sposób napędza ona technologię i innowacje — stwierdza Keane.

Poranną sesję 25 stycznia otworzy Jessica Lobo, menedżer ds. globalnych celów i programu klimatycznego w sieci United Nations Global Compact. Jessica omówi, w jaki sposób wprowadzanie innowacji poprzez zrównoważony rozwój wzmacnia odporność w branży poligraficznej i opakowaniowej. Zrównoważony rozwój szybko staje się katalizatorem napędzającym wzrost, ambicję i wpływy – wspaniale, że na konferencji będzie okazja do omówienia, co to oznacza dla branży. Nie mogę się doczekać udziału, aby porozmawiać o tym, dlaczego zrównoważony rozwój ma znaczenie oraz tego, w jaki sposób firmy mogą wykorzystać idee zrównoważonego rozwoju do zwiększenia skali działań, przyspieszenia innowacji i generowania zmian transformacyjnych — stwierdza Lobo.

Tegoroczna konferencja CONNECT 2023 ma zgromadzić szersze grono partnerów i wystawców, stając się wiodącym wydarzeniem branżowym, które wzmacnia pozycję firm każdej wielkości w branży poligraficznej i opakowaniowej. Czterodniowe wydarzenie będzie oferować szkolenia z technologii stworzone specjalnie dla kluczowych segmentów druku i opakowań. Nie zabraknie sesji pokazujących, w jaki sposób klienci mogą zwiększyć rentowność swojej firmy, w tym jak skutecznie wprowadzać produkty na rynek, zwiększać zasięg działania oraz stosować najlepsze praktyki w procesach biznesowych i strategiach marketingowych.

Gabriel Matsliach, dyrektor generalny ePS, zauważył: Zbliżamy się do końca pierwszego roku działania jako niezależnej, globalnej firmy programistycznej. Zainwestowaliśmy znaczne wysiłki w zwiększenie naszej wartości, wpływu i partnerstwa w ramach ekosystemów druku i opakowań, z wielką korzyścią dla klientów i całej branży. Jestem podekscytowany tym, jak nasza wizja zaprezentuje się na CONNECT 2023 z szeroką gamą sponsorów i wystawców, a także panelem głównych mówców, poruszających tematy druku i opakowań.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePSerror: Kopiowanie zabronione!