Europejskie Forum Etykiet FINAT 2023
1 Jan 1970 12:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

FINAT, europejskie stowarzyszenie branży etykiet, ogłosiło program Europejskiego Forum Etykiet 2023, zapraszając wszystkich uczestników branży etykiet do udziału w tym wydarzeniu. Spotkanie odbędzie się w dniach od 31 maja do 2 czerwca w Hilton Park Vienna (Austria).

Każdego roku Europejskie Forum Etykiet FINAT zaprasza społeczność branży etykiet do wykorzystania okazji do spotkania, nauki i zaangażowania się w dyskusje oraz dialog na temat wielu spraw branżowych. Wydarzenie jest wysoko oceniane ze względu na możliwości nawiązywania kontaktów oraz okazję do dzielenia się wiedzą. W tym roku organizatorzy zapowiedzieli program koncentrujący się na krajobrazie społeczno-ekonomicznym, geopolitycznym i opakowaniowym, nowych technologiach, zrównoważonym rozwoju i zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Perspektywy branży etykiet

Różni prelegenci przedstawią wgląd w to, jak obecne napięcia geopolityczne oraz wstrząsy finansowe i gospodarcze wpływają na przyszłość branży etykietowej, jak inwestować w czasach zakłóceń oraz przedstawią perspektywy rozwoju branży etykiet i opakowań. Program obejmie również dyskusje panelowe, aby dać publiczności szerszą perspektywę i wgląd w sytuację europejskich opakowań.

Zrównoważony rozwój

Drugim gorącym tematem będzie oczywiście zrównoważony rozwój, który stanowi dużą część tegorocznego programu. Zostaną omówione m.in: trendy w opakowaniach, projektowanie pod kątem recyklingu i temat zastosowania etykiet bez podkładu. Nie zabraknie głosów właścicieli marek, którzy przedstawią swoje opinie na temat kwestii związanych ze zrównoważonym rozwojem. European Label Forum daje uczestnikom możliwość rozmowy dotyczącej gospodarki o obiegu zamkniętym w celu dalszej optymalizacji współpracy ze wszystkimi interesariuszami.

Warsztat łańcucha dostaw

Podczas warsztatu dotyczącego łańcucha dostaw spodziewana jest większa interaktywność. Zostaną zidentyfikowane i rozwiązane kluczowe wyzwania w łańcuchu wartości etykiet poprzez pracę nad możliwymi wspólnymi rozwiązaniami.

Aby zarezerwować udział w Europejskim Forum Etykiet FINAT w Wiedniu, wystarczy dokonać rejestracji na stronie wydarzenia https://www.europeanlabelforum.com/.

Opracowano na podstawie informacji stowarzyszenia FINAT

error: Kopiowanie zabronione!