Festyn rodzinny Progroup i Gatner Packaging
1 Jan 1970 10:26

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Około 1500 gości przyjęło zaproszenie Progroup i Gatner Packaging na dzień otwartych drzwi w nowoczesnym parku opakowań w Strykowie w dniu 2 września 2023 roku. Dwie rodzinne firmy zapewniły wspaniałą atmosferę, zabawy i gry, wszelkiego rodzaju kulinarne przysmaki, a przede wszystkim możliwość zajrzenia za kulisy produkcji tektury falistej i opakowań.

W jaki sposób tektura falista jest produkowana i wykorzystywana do produkcji opakowań? Wiele zainteresowanych osób mogło się tego dowiedzieć podczas zwiedzania fabryki oraz w bezpośrednich rozmowach z pracownikami Progroup i Gatner-Packaging. Skorzystali oni z tej rzadkiej okazji, aby bezpośrednio przyjrzeć się najnowocześniejszym produkcjom dwóch rodzinnych firm.

Cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że łącznie ponad 1500 sąsiadów, pracowników i ich rodzin skorzystało z zaproszenia i spędziło z nami dzień. W przyszłości chcemy kontynuować tradycję dni otwartych drzwi - w bliskiej, osobistej wymianie - mówi Maximilian Heindl, prezes zarządu Progroup, który wraz z rodziną również brał udział w dniu otwartym.

Program dla całej rodziny

Program występów został opracowany wspólnie przez regionalne i lokalne stowarzyszenia i partnerów: w klubie kolarskim LUKS Stryków można było przetestować trenażery rowerowe i rolki. U piłkarzy Zjednoczeni Stryków trzeba było wykazać się celnością strzałów na mini bramkach. Serca sympatyków techniki biły szybciej na widok wozu strażackiego przy namiocie straży pożarnej. TK Basket Stryków zaprosili gości na rzuty piłką do kosza. Na najmłodszych gości czekał duży dmuchany zamek, a podczas dziecięcej sesji malowania twarzy mogli oni przeobrazić się w kolorowe mityczne stworzenia i dzikich piratów. A teatr dla dzieci, ogromna strefa relaksu i muzyka na żywo w wykonaniu Sugar Free z Zuzą Pycią sprawiły, że był to niezapomniany dzień.

Opracowano na podstawie informacji firmy Progroup