FINAT przyciąga producentów etykiet
1 Jan 1970 14:27

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

FINAT, europejskie stowarzyszenie przemysłu etykietowego, zajmie się krytycznymi problemami, przed którymi stoi europejska społeczność branży etykiet, podczas FINAT European Label Forum 2022 w dniach 1-3 czerwca w Grand Hotel Dino w Baveno (Włochy).

Drukarnie etykiet i inni uczestnicy branży rejestrują się na wydarzenie branżowe, które odbędzie się we Włoszech, aby skorzystać z okazji i po długim czasie ponownie spotkać się bezpośrednio.

W ramach nadchodzącego wydarzenia znajdą się wypowiedzi ekspertów dzielących się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Ponad 35 prelegentów będzie inspirować i motywować swoimi historiami sukcesu przekazując słuchaczom konkretne narzędzia, które można od razu wykorzystać w codziennej pracy.

Jak podkreślają organizatorzy, czerwcowe forum będzie pierwszą po długiej przerwie okazją do nawiązywania i utrzymywania kontaktów, budowania relacji oraz rozwijania wzajemnego zrozumienia problemów. Nie zabraknie dialogu na temat krytycznych kwestii i możliwości, przed którymi stoi obecnie branża. Będzie też możliwość zajęcia się sprawami, których nie można rozwiązać indywidualnie z innymi konwerterami i dostawcami. Uczestnicy poznają podsumowania trendów i zmian zachodzących na rynku etykiet, posłuchają też wypowiedzi niekonwencjonalnego przedsiębiorcy, który stworzył największy włoski rynek spożywczy. Podczas wystąpień, prelekcji i dyskusji poruszana będzie także tematyka dyrektywy w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych, co pozwoli uzyskać jasne spojrzenie na zmieniające się nastawienie do opakowań i przegląd tego, jak branża etykiet radzi sobie z gospodarką o obiegu zamkniętym i recyklingiem. Goście będą mieli okazję dowiedzenia się, jak zabezpieczyć swoją firmę na przyszłość przekształcając nowe talenty w liderów, jakie są wyzwania Big Data i jak dzięki nim usprawnić działanie firmy oraz jak połączyć zarządzanie łańcuchem dostaw ze strategią biznesową.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem strony www.europeanlabelforum.com. Z myślą o przedstawicielach drukarń etykietowych przygotowano specjalną zniżkę.

Opracowano na podstawie informacji FINAT

 

error: Kopiowanie zabronione!