GRAFOTRONIC i LEONHARD KURZ nawiązują współpracę
1 Jan 1970 07:58

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Grafotronic oficjalnie ogłosiła nową umowę partnerską z LEONHARD KURZ Stiftung & Co. KG, na mocy której cyfrowe technologie uszlachetnień od Kurz – tj. opatentowanego druku inkjetowego na foliach – zostaną zintegrowane z rozwiązaniami do finishingu firmy Grafotronic, umożliwiając metalizację w jednym procesie.

Technologia inkjetu na folii umożliwia bezproblemową aplikację metalizowanych uszlachetnień i intensywnych kolorów na szerokiej gamie podłoży - takich jak papiery niepowlekane – i zapewnia maksymalną wszechstronność. To ekologiczne rozwiązanie do uszlachetnienia nakłada dekoracyjne wykończenia generując minimalną ilość odpadów i eliminując potrzebę używania narzędzi takich jak płyty drukowe lub siatki sitodrukowe, co znacząco ogranicza czas produkcji i jej koszty. Unikalna technologia zapewnia niezmienną i powtarzalną jakość i niezawodność w produkcji etykiet na wina i alkohole, produkty ochrony zdrowia i kosmetyki oraz opakowania luksusowe, niezależnie od wielkości nakładu.

Dzięki koncepcji pełnej modułowości zastosowanej w maszynie Grafotronic DCL2 moduł Kurz UNILINE można włączyć do dowolnego modułu DCL2.

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafotronic

Zdjęcie: Håkan Sundqvist, Grafotronic, i Jordi Giralt Mielgo, Kurz

error: Kopiowanie zabronione!