GRAW zwiększa obecność na rynku tektury falistej
1 Jan 1970 07:54

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma GRAW zwiększa swoją obecność na rynku tektury falistej w Polsce, podejmując współpracę z hiszpańskim producentem maszyn do produkcji opakowań z tektury falistej – firmą MACARBOX.

Firma została założona jako część grupy przemysłowej INZU Group, która funkcjonuje na rynku od ponad 65 lat. Producent oferuje tekturnice oraz linie produkcyjne do zadruku opakowań w technologii fleksograficznej oraz cyfrowej. Maszyny MACARBOX charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Wszystkie części i podzespoły do maszyn produkowane są przez europejskich dostawców, a 85% z nich wewnątrz grupy INZU Group. W 2019 MACARBOX zdobył Złotą nagrodę FEFCO w kategorii innowacje za technologię laserowego cięcia i bigowania tektury falistej. Wysokie know-how, stałe inwestycje w badania i rozwój pozwalają firmie rozwijać się w błyskawicznym tempie i podbijać rynki na całym świecie, utrzymując pozycję w czołówce producentów dla sektora opakowań z tektury falistej.

Firma GRAW uruchamia dział serwisu maszyn z autoryzacją MACARBOX aby zapewnić swoim klientom wsparcie i szybkość reakcji.

Dystrybutorem firmy MACARBOX na Polskim rynku jest GRAW – dystrybutor maszyn i materiałów dla poligrafii z ponad 27-letnim doświadczeniem.

Opracowano na podstawie informacji firmy GRAW

error: Kopiowanie zabronione!