hubergroup Print Solutions na METPACK
1 Jan 1970 10:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

hubergroup Print Solutions prezentuje swoje kompleksowe portfolio dla opakowań metalowych na targach METPACK.

hubergroup Print Solutions ogłosiła swój pierwszy udział w METPACK 2023, wiodących na świecie targach opakowań metalowych. Na swoim stoisku międzynarodowy specjalista od farb zaprezentuje zrównoważone portfolio do dekoracji metalu, które obejmuje farby i lakiery konwencjonalne oraz UV a także pasujące do nich dodatki do roztworów zwilżających. Produkty te mają szerokie zastosowanie zarówno w opakowaniach przemysłowych, jak i spożywczych. Jako atrakcję, hubergroup zaprezentuje ponownie wprowadzoną na rynek serię NewV tin MGA, która jest przeznaczona do bezpiecznego druku UV na puszkach z żywnością oraz nowo opracowane lakiery UV do zastosowań w dekoracji metali.

Według hubergroup, jej portfolio w zakresie dekoracji metali charakteryzuje się trzema czynnikami: kompleksowością, jakością i serwisem. Kompleksowość przejawia się w tym, że oferuje wszystkie produkty niezbędne do druku na metalu, od farb po lakiery i dodatki do roztworów zwilżających. W portfolio znajdują się produkty do konwencjonalnego offsetu, jak również do druku UV, zarówno do suszenia lampami rtęciowymi, jak i diodami LED. Farby i lakiery obejmują zastosowania spożywcze i niespożywcze, takie jak aerozole, zamknięcia, pudełka na drobiazgi, elementy złączne, opakowania na produkty chemiczno-techniczne (opakowania CT) oraz ozdobne blachy stalowe. 

Jakość przejawia się poprzez wysoką intensywność kolorów, doskonałą odporność na zarysowania oraz przyjazną dla środowiska formułę, która wspiera przyszłościowe rozwiązania w zakresie opakowań. Ponieważ duża część surowców pochodzi z własnej produkcji, hubergroup może również zapewnić wysoką jakość i standardy środowiskowe w całym łańcuchu dostaw. 

Jeśli chodzi o serwis, hubergroup obiecuje, że lokalni pracownicy wspierają wdrażanie jej produktów i są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na pytania.

Jan Museler, Product Manager Metal Decoration w hubergroup, mówi: Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy po raz pierwszy zaprezentować naszą koncepcję dekoracji metalu na targach METPACK. Jest to świetna okazja do nawiązania kontaktów i omówienia potrzeb drukarni dekoracji metalowych. Tak więc, gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska - nie możemy się doczekać!

Zespół hubergroup na targach METPACK chętnie doradzi odwiedzającym, które produkty najlepiej odpowiadają ich wymaganiom.

Opracowano na podstawie informacji firmy hubergroup

error: Kopiowanie zabronione!