Koenig & Bauer zaprasza na Dzień Otwarty
1 Jan 1970 09:09

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wyzwania stojące przed przetwórcami tektury falistej znajdą się w centrum uwagi podczas konferencji SPC Open House firmy Koenig & Bauer, która odbędzie się 12 maja w austriackim Lienz. Wśród tematów omawianych na żywo pojawią się również: dążenie właścicieli marek i detalistów do gospodarki obiegu zamniętego, transformacja cyfrowa i zrównoważony rozwój.

Po złagodzeniu pandemicznych ograniczeń podróżowania przetwórcy z Europy kontynentalnej i innych kontynentów zjadą się do Durst Innovation Center East we wschodnim Tyrolu, gdzie przemówienie inauguracyjne wygłosi światowy ekspert w dziedzinie opakowań Thomas Reiner, współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Berndt & Partner. Jego wystąpienie będzie poświęcone m.in. kwestiom stosunku do transformacji cyfrowej i metod jej wdrażania przez marki w obecnie panującym paradygmacie.

Firma Koenig & Bauer Durst zamierza wykorzystać SPC Open House do przedstawienia nowości produktowych wpisujących się w światowy trend przechodzenia na produkcję cyfrową. Odbywające się pod hasłem „Istotne trendy napędzające transformację cyfrową w branży opakowań z tektury falistej” całodzienne wydarzenie poprzedzi kolacja w dniu poprzedzającym oraz spotkanie networkingowe.

Robert Stabler, dyrektor zarządzający w Koenig & Bauer Durst, powiedział: W obliczu czynników takich jak silna presja inflacyjna i dotkliwe niedobory produktów, przetwórcy jak nigdy dotąd poszukują możliwości optymalizacji produkcji poprzez zmniejszenie ilości odpadów i zwiększenie wartości towarów dostarczanych klientom. Skrócone czasy realizacji zleceń i krótsze serie produkcyjne, w połączeniu z większą nieprzewidywalnością prognoz, to także jedne z trendów napędzających wzrost zainteresowania drukiem cyfrowym w jednym przebiegu, który pomaga przetwórcom w sprostaniu zmieniającym się wymaganiom właścicieli marek.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani naszym SPC Open House w dniu 12 maja i z niecierpliwością czekamy na możliwość osobistego powitania delegatów w celu omówienia nowych wyzwań i możliwości dla rynku opakowań z tektury falistej. W celu uzyskania dodatkowych szczegółów prosimy o kontakt z lokalnymi partnerami Koenig & Bauer Durst.

Opracowano na podstawie informacji firmy Koenig & Bauer Durst

error: Kopiowanie zabronione!