Labelexpo Asia przesunięte na przyszły rok
1 Jan 1970 14:18

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Tarsus Group, organizator imprez branżowych spod znaku Labelexpo Global Series, poinformował o przesunięciu targów Labelexpo Asia 2022 na przyszły rok. Zgodnie z nowym terminarzem impreza odbędzie się w dniach 5-8 grudnia 2023 r. w Shanghai New International Expo Centre (SNIEC) w Chinach.

Komentując decyzję Kevin Liu, dyrektor Labelexpo Asia, powiedział: Z uwagi na utrzymującą się niepewność w kwestii koronawirusa, jak również brak gwarancji, że imprezy przygotowywane w Szanghaju się odbędą, niechętnie podjęliśmy decyzję o przesunięciu tego wydarzenia na przyszły rok.

Dyrektor Labelexpo Global Series Jade Grace dodała: China to kluczowy globalny rynek dla technologii druku etykiet i opakowań, zaś Labelexpo Asia w Szanghaju pozostaje naszym najważniejszym wydarzeniem w tym regionie. Będziemy z niecierpliwością czekać na jego powrót w jeszcze większej skali w 2023 r.

Poprzednia edycja Labelexpo Asia 2019 przyciągnęła ponad 23 tys. gości z 90 krajów i była drugą największą imprezą w kalendarzu Labelexpo Global Series.

Opracowano na podstawie informacji Tarsus Group

error: Kopiowanie zabronione!