Metsä Group uruchamia program praktyk zawodowych
1 Jan 1970 09:59

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Metsä Group zaprasza do składania wniosków o udział w programie praktyk zawodowych, który rozpocznie się w styczniu 2024 roku. Firma zaoferuje 80 nowych miejsc pracy w jednostkach produkcyjnych w całej Finlandii.
Spółka informuje, że organizowane przez nią szkolenia zawodowe to świetny sposób na zdobycie zatrudnienia w sektorze leśnym i zyskanie zraóżnicowanych i odpowiedzialnych obowiązków związanych z produkcją i konserwacją sprzętu.

Szukamy ludzi, którzy mają chęć i motywację do uczenia się i rozwijania swoich umiejętności, by wytrenować ich na czołowych profesjonalistów w leśnictwie – mówi Pertti Hietaniemi, starszy wiceprezes ds. HR w Metsä Group.

Osiemnastomiesięczny płatny program praktyk zawodowych jest skierowany do absolwentów uczelni, osób chętnych do pracy w terenie, a także szukających nowych wyzwań zawodowych.

Model operacyjny jednostek produkcyjnych Metsä Group opiera się na różnorodnych umiejętnościach personelu - a nasze szeroko zakrojone szkolenia zawodowe stanowią solidną podstawę do ich zdobycia - mówi Hietaniemi. Jest to również doskonały i praktyczny sposób na przekazanie z wyprzedzeniem umiejętności i wiedzy przyszłym profesjonalistom przez ekspertów zbliżających się do końca kariery.

Opracowano na podstawie informacji Metsä Group