Nowe inwestycje Avery Dennison 
1 Jan 1970 10:57

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Avery Dennison Corporation poinformowała o szczegółach dwóch głównych inwestycji mających zwiększyć zdolności produkcyjne i poprawić wydajność fabryk w Europie. Inwestycje mają na celu zaspokojenie rosnącego popytu na etykiety i materiały opakowaniowe.

Firma zamierza w najbliższych latach rozbudować swoje obiekty położone w Champ-sur-Drac we Francji; nowe inwestycje wyniosą łącznie 45 milionów euro. Udoskonalenia obejmą pięć budynków logistycznych o powierzchni ponad 8700 metrów kwadratowych, nowy zautomatyzowany magazyn oraz dodatkową szybką i nowoczesną maszynę do powlekania klejem topliwym, która ma zostać uruchomiona w 2024 roku.

W zakładzie w Luksemburgu, specjalizującym się w produkcji etykiet z klejami akrylowymi, firma podjęła się wartego 15 milionów euro projektu modernizacji przepływów operacyjnych. Oczekuje się, że inwestycja zostanie zrealizowana w pierwszym kwartale 2023 roku.

Nasze inwestycje w Champs-sur-Drac i Luksemburgu pozwolą nam zaspokoić zapotrzebowanie klientów teraz i w przyszłości poprzez uwolnienie mocy produkcyjnych w całej naszej europejskiej sieci produkcyjnej - powiedział Tim Presto, wiceprezes działu Supply Chain & Operations w rejonie EMENA.

Ekspansje w Luksemburgu i Champs-sur-Drac mają poprawić niezawodność usług świadczonych dla klientów poprzez wzmocnienie i tak już solidnej sieci zakładów produkcyjnych i centrów dystrybucyjnych firmy w całej Europie. Rozszerzenia przybliżą nas o krok do pełnego przyjęcia praktyk Przemysłu 4.0, które zwiększają wydajność, obniżają koszty operacyjne i prowadzą naszych pracowników do wykonywania bezpieczniejszych zadań o wyższej wartości – dodał.

Opracowano na podstawie informacji firmy Avery Dennison

error: Kopiowanie zabronione!