Nowy pracownik działu sprzedaży GRAFOTRONIC
1 Jan 1970 08:33

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma GRAFOTRONIC, jeden z wiodących dostawców urządzeń do cyfrowego wykańczania, powitała Patricka Brounsa jako nowego członka europejskiego zespołu sprzedaży.
Brouns, który przeniósł się do GRAFOTRONIC z firmy Xeikon, ma przeszło 20-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, a ostatnie 7 lat spędził jako kierownik zespołu projektującego i sprzedającego „szyte na miarę” rozwiązania do cyfrowego druku i wykańczania.
Jestem niezwykle zadowolony z dołączenia do GRAFOTRONIC. Podoba mi się innowacyjne podejście do wszystkiego, czym się zajmują, i nie mogę się doczekać, aby stać się częścią europejskiego zespołu sprzedaży – powiedział Patrick Brouns.
Mattias Malmqvist, wiceprezes Grafotronic, dodał: Stale wzmacniamy naszą organizację sprzedaży w Europie, aby sprostać rosnącym wymaganiom swych klientów. Jesteśmy szczęśliwi z powitania Patricka na pokładzie i jestem pewien, że będzie on wielkim atutem zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.
Opracowano na podstawie informacji firmy GRAFOTRONIC

error: Kopiowanie zabronione!