Obchody Trzydziestolecia Polskiej Izby Druku
1 Jan 1970 08:12

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Z okazji swego 30-lecia Polska Izba Druku zaprasza na Konferencję “Towards One Converting Europe”, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2022 r. w Warszawie – w Auli Głównej Uniwersytetu Warszawskiego (24.11) oraz w hotelu Westin (25.11).

Celem konferencji jest przedstawienie sytuacji polityczno-gospodarczej w Europie Centralnej wraz z perspektywami jej rozwoju po zakończeniu działań wojennych w Ukrainie oraz definicja priorytetowych działań dla władz międzynarodowych, samorządu gospodarczego oraz organizacji pozarządowych, które pomogą zagwarantować długotrwałe bezpieczeństwo, rozwój i dobrobyt krajów oraz ich społeczeństw w tym regionie. By się do tego przygotować, liderzy biznesu muszą uzyskać maksimum dostępnej wiedzy o bieżącej sytuacji oraz prognoz jej rozwoju, czemu ma właśnie posłużyć warszawska konferencja Towards One Converting Europe.

W ramach obchodów jubileuszu odbędą się również:

  • Prezentacja VIII edycji raportu „Rynek Poligraficzny oraz Opakowań z Nadrukiem”, który będzie zawierał szczegółową analizę rynku polskiego w okresach 2018/2019 oraz 2020/2021
  • Uroczyste zakończenie XXII edycji Konkursu Złotego Gryfa,
  • Gala Jubileuszowa będąca kontynuacją tradycji Balu Polskiej Izby Druku w hotelu Westin.

Równocześnie Polska Izba Druku informuje o planach związanych z rozszerzeniem oferty ekspertyz, wykonywanych przez zespół współpracujących z PID rzeczoznawców.

Opracowano na podstawie informacji Polskiej Izby Druku

error: Kopiowanie zabronione!