PCI DAYS już niebawem!
1 Jan 1970 14:19

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jedyne w Polsce targi dostawców dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego PCI Days odbędą się po raz trzeci w dniach 22-23 czerwca 2022 r. w Warszawie. Organizatorzy obiecują, że ich ponowna edycja przyniesie wiele niespodzianek i potężną dawkę inspiracji.

Nieodłącznym elementem targów PCI Days są dwie strefy wykładowe: Farmaceutyczna Strefa Inspiracji i Kosmetyczna Strefa Inspiracji, w których w ciągu dwóch dni odbędą się specjalistyczne wykłady poprowadzone przez ekspertów z zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych. Dzięki rozbudowanemu programowi merytorycznemu każdy uczestnik targów znajdzie dla siebie coś interesującego. Podczas trwania targów odbędą się także praktyczne warsztaty dedykowane obu branżom.

Kliknij tutaj i poznaj szczegóły – program targów PCI Days 2022

Targi odbędą się ponownie w hali nr 1 w EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Obserwuj PCI Days na bieżąco w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie www.pcidays.pl

Aby zarejestrować swój udział w tym wydarzeniu kliknij tutaj.

Opracowano na podstawie informacji organizatorów

error: Kopiowanie zabronione!