Smart LFP nowym agentem Xeikona w Polsce
1 Jan 1970 12:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Xeikon poinformowała o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Smart LFP na terenie Polski. Nowy przedstawiciel będzie zajmował się sprzedażą wszystkich suchych tonerów i atramentowych maszyn drukujących do etykiet, opakowań giętkich i pudełek składanych marki Xeikon. W ten sposób holenderski koncern rozszerza swoją obecność na tym kluczowym rynku.

Założona w 2019 roku firma Smart LFP powstała z misją oferowania usług profesjonalnej integracji środowiska produkcyjnego, w oparciu o głęboką wiedzę i wieloletnie doświadczenie na polskim rynku poligraficznym. Jej siedziba znajduje się w Katowicach, gdzie doskonale wyposażone Smart LFP Experience Center oferuje na miejscu demonstracje rozwiązań do druku wielkoformatowego, dekoracji ściennych, wielofunkcyjnego cięcia cyfrowego i oprogramowania ERP. Dzięki nowej umowie firma uzupełnia te podstawowe kompetencje o szerokie portfolio technologii Xeikon.

Xeikon to pionier technologii cyfrowego druku kolorowego z wieloletnim doświadczeniem na rynku globalnym, co świetnie wpisuje się w nasz własny model biznesowy - powiedział Adam Ambrożkiewicz, menedżer ds. rozwoju biznesu w Smart LFP. Jako dystrybutor Xeikon możemy teraz zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania dla szybko rozwijających się segmentów etykiet i opakowań. Dopiero co sięgnęliśmy po tę fantastyczną nową okazję, a już spotkała się ona z wielkim entuzjazmem, a my zdążyliśmy rozpocząć realizację kilku projektów. Jest to dla nas bardzo ekscytujące.

Choć Smart LFP działa dopiero od kilku lat, tworzy go zespół bardzo doświadczonych ekspertów w dziedzinie druku, posiadających liczne kontakty w branży. Ich szybko rozwijająca się działalność i dynamicznie poszerzane portfolio produktów doskonale wpisują się w naszą własną strategię rozwoju - powiedział Michał Kuczkowski, menedżer ds. sprzedaży etykiet i opakowań w polskim oddziale Xeikon. To korzystne dla obu stron partnerstwo pozwoli nam jeszcze bardziej wzmóc naszą aktywność na dużym polskim rynku, docierając do nowych firm i przybliżając im mnogość możliwości, jakie rozwiązania Xeikon wnoszą do przestrzeni etykiet i opakowań.

Dostrzegamy wiele szans na podniesienie naszego udziału w rynku poprzez wprowadzenie na pokład lokalnych ekspertów i wierzymy, że Smart LFP stworzy dodatkowe możliwości sprzedaży, co przełoży się na więcej instalacji maszyn Xeikon w Polsce do różnych zastosowań - podsumował Kuczkowski.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xeikon

Na zdjęciu (od lewej do prawej): Michał Kuczkowski (Menedżer sprzedaży na Polskę, Xeikon), Adam Ambrozkiewicz (menedżer ds. rozwoju biznesu, Smart LFP) oraz Remigiusz Pokuciński (menedżer ds. rozwoju biznesu, Smart LFP).

error: Kopiowanie zabronione!