Smurfit Kappa przejmuje Atlas Packaging
1 Jan 1970 11:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Smurfit Kappa UK Limited (SKUK), spółka-córka Grupy Smurfit Kappa i zintegrowany producent opakowań z papieru i tektury, poinformował na początku maja o przejęciu firmy Atlas Packaging. Brytyjskie przedsiębiorstwo z Barnstaple w hrabstwie Devon to niezależny dostawca opakowań z tektury falistej o silnej pozycji na lokalnym rynku, co pozwala mu zaspokajać potrzeby szerokiej bazy klientów i dostarczać im rozwiązania o wartości dodanej.

Atlas Packaging specjalizuje się w produkcji opakowań gotowych do sprzedaży (SRP), opakowań prezentowych rozwiązań dla sektora e-commerce, oferując atrakcyjny i szeroki asortyment innowacyjnych produktów.

Eddie Fellows, dyrektor generalny Smurfit Kappa Corrugated UK & Ireland, skomentował: Cieszę się z tego przejęcia i obecności kolejnego profesjonalnie zarządzanego zespołu w Smurfit Kappa. Firma ta posiada ugruntowaną bazę klientów w wielu branżach i cieszy się doskonałą reputacją.

To przejęcie jeszcze bardziej wzmocni naszą zdolność do obsługi rynku brytyjskiego i naszych klientów dzięki innowacyjnym i zrównoważonym rozwiązaniom w zakresie opakowań.

Opracowano na podstawie informacji firmy Smurfit Kappa

error: Kopiowanie zabronione!