Strona internetowa EyeC w nowej odsłonie
1 Jan 1970 11:46

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma EyeC, globalny ekspert w dziedzinie systemów wizyjnych i inspekcji druku, zaprezentowała nową, zmienioną stronę internetową. Oprócz nowoczesnego i przyjaznego dla użytkownika wzornictwa nowa strona oferuje jeszcze lepszy przegląd systemów inspekcyjnych EyeC, jak również szczegółowe treści poświęcone nadzorowi wydruków. Nowa strona jest dostępna pod adresem www.EyeC.com.

Odświeżona strona korporacyjna EyeC oferuje intuicyjnie zaprojektowany interfejs, który zapewnia szczegółowy przegląd wszystkich dostępnych funkcji. Dzięki przyjaznej dla użytkownika nawigacji odwiedzający stronę docierają do celu szybko i bez zbędnych poszukiwań.

Na nowej stronie użytkownicy dowiedzą się w szczegółach, w jakich branżach można zastosować systemy i rozwiązania inspekcyjne EyeC. Nowy formularz kontaktowy umożliwia zainteresowanym stronom szybkie odnalezienie właściwej osoby kontaktowej w przypadku pytań i komentarzy oraz skontaktowanie się z nią w dowolnym momencie.

Oprócz aktualnych informacji prasowych, informacji ogólnych i materiałów zdjęciowych, w zakładce menu O EyeC można znaleźć materiały multimedialne w postaci filmów wideo oraz ważne wydarzenia branżowe. W sekcji Referencje znajdują się studia przypadków przedstawione przez klientów i partnerów. Strona jest dostępna również w języku polskim.

Opracowano na podstawie informacji firmy EyeC