Szerokie portfolio produktów Mark Andy na Labelexpo Europe 2023
1 Jan 1970 12:29

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Podczas targów Labelexpo Europe 2023, które odbywać się będą w Brukseli w dniach 11-14 września br., Mark Andy zaprezentuje szereg rozwiązań wspierających sukcesy drukarń etykietowych. Wśród nich znajdą się popularne modele, które cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie, ale również ofertowe nowości. Zgodnie z przyświecającym działalności firmy hasłem Total Solutions Partner, stara się ona być wszechstronnym, oferującym kompleksową obsługę partnerem dla drukarń specjalizujących się w tego typu asortymencie i wspierać je w osiąganiu sukcesów rynkowych, Mark Andy bacznie śledzi rynek i pojawiające się na nim trendy. Obecność firmy w Brukseli będzie odpowiedzią na potrzeby klientów, a prezentowane nowości są rozwiązaniami uwzględniającymi kluczowe w branży zmiany.

Światowa premiera maszyn fleksograficznych PRO Series

Podczas targów Mark Andy zaprezentuje pierwszą na rynku maszynę fleksograficzną, w pełni bazującą na napędach serwo i posiadającą certyfikat CE, która dedykowana jest produkcji etykietowej - PRO Series. Jej główne zalety to wydajny i zyskowny workflow, niskie koszty eksploatacyjne i modułowa konstrukcja umożliwiająca rozbudowę w zakresie druku fleksograficznego bądź przekształcenie w rozwiązanie hybrydowe, za sprawą dodatkowych modułów tonerowych. W maszynie znalazła zastosowanie sprawdzona platforma drukowania znana z modelu Performance Series, która pozwala na uzyskanie oszczędności czasowych i materiałowych, a w efekcie - maksymalizację zysku i wydajności działań. Maszyna PRO Series jest kompatybilna z systemem monitorowania i analizy produkcyjnej sMArt link.

Europejska premiera maszyny hybrydowej Digital PRO Max

Europejską premierę w Brukseli będzie miała nowa maszyna hybrydowa Digital PRO Max. Jest to rozwiązanie tonerowe, bazujące na platformie PRO Series. Digital PRO Max to efekt wieloletnich doświadczeń Mark Andy w zakresie druku cyfrowego, wykorzystujący wiedzę pozyskaną od użytkowników jej wcześniejszych maszyn hybrydowych z serii Digital Pro. Kluczowe zalety tego rozwiązania to: wyższa prędkość drukowania, niższy koszt jednostkowy wydruku (realizowanego m.in. z zastosowaniem dodatkowej bieli) i możliwość skonfigurowania w trybie „z roli na rolę” lub w pełni hybrydowym, uwzględniającym dalszą obróbkę. Zastosowany tu moduł cyfrowy, bazujący na technice tonerowej, może być zainstalowany we wcześniej wspomnianej maszynie fleksograficznej PRO Series, wpływając na wyższą elastyczność, wydajność i zyskowność realizowanej w niej produkcji.

Premiera programu do impozycji - ProWORX Label Suite

Firma Mark Andy zaprezentuje również w Brukseli po raz pierwszy natywny, dostępny wyłącznie w jej ofercie program do impozycji - ProWORX Label Suite. Narzędzie to usprawnia i automatyzuje proces przygotowania etykiet, zarówno w kontekście ich drukowania, jak i uszlachetniania w trybie inline. ProWORX Label Suite to rozszerzenie pakietu Adobe Creative Cloud, uwzględniające specyfikę maszyn hybrydowych Mark Andy. Oferowane tu funkcje obejmują m.in. definiowanie prac oraz impozycję w kontekście drukowania i finalnej obróbki etykiet, w tym sztancowania. Oprogramowanie to zapewnia sprawną i proekologiczną produkcję etykietową.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mark Andy