Targi PCI Days 2021 już za dwa miesiące
1 Jan 1970 11:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Targi PCI Days zbliżają się wielkimi krokami. Odbędą się stacjonarnie już 8 i 9 września w Warszawskim Centrum Expo XXI. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami, innowacjami produktowymi i technologicznymi oraz nawiązać biznesowe relacje.

Rekordowa liczba wystawców

Zgodnie z zapowiedziami na odwiedzających będzie czekać rekordowa liczba wystawców – aż 110 stoisk, na których firmy przedstawią swoją ofertę z zakresu surowców, opakowań, maszyn do produkcji, urządzeń i usług laboratoryjnych, private label, IT itp.

Swój udział potwierdzili: INEE, Bardusch Polska, RIM TEQ, PQE Group, IWK Verpackungstechnik, Chemgineering International Polska, KMP Projekt, Comex, DPC Polska, Afpro Filters, Komender, Merck Life Science, Curtis Health Caps, BART-VENT, CR Konsulting, GBD, Uni-Export Instruments Polska, Ticon, Jakusz Space-Tech, IKA Poland, LGC Standards, Limes Machines Polska, Mado Systemy, Marchesini, MMM Polska, Solution4Labs, Famsupport, Formed, Cleanproject, Grason, Grupa JMC, S.M.Art, Shim-Pol, BWT, Popławska Group, Anton Paar, MSA System, Georg UTZ, Craemer, Alu-Lids, Lab-El Elektronika Laboratoryjna, RT Technik, Neumo Polska, Zigler, Cabka, Miele, Glob Center, Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji, Donserv, Chemicos Consulting, BRB, Sabinsa, SyVento, BASF, Impag, ActiPack, Novo-Pak, Stoelzle Glass Group, Thielmann, Stigen, DST Poland, Firma Urliński, Renex Group, Avicenna Oil, Leenvit, GHP, Oqema, Etigraf (Etykiety.pl), Pekao Bank, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia, Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Z pełną listą Wystawców możesz zapoznać się tutaj.

Wiedza w centrum uwagi

Zgodnie z tradycją w przestrzeni targowej wydzielone zostaną Strefy Inspiracji dedykowane osobno branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Prace nad przygotowaniem programu merytorycznego były bardzo intensywne. W efekcie Targom PCI Days towarzyszyć będzie 40 wykładów, które zostaną poprowadzone przez znanych i cenionych branżowych ekspertów. Będzie to doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę merytoryczną, zapoznać się z przykładami dobrych praktyk oraz trendami na sezon 2021/2022.

Program merytoryczny został opracowany z uwzględnieniem potrzeb i wyzwań różnych obszarów funkcyjnych zakładów produkujących kosmetyki i leki, w tym obszaru badań i rozwoju, produkcji, kontroli jakości, zakupów czy inwestycji. Oferta wystąpień jest tak bogata, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Nie zabraknie też wydarzeń specjalnych takich jak Konferencja Be Inspired poświęcona nowościom surowcowym, Konferencja mikrobiologiczna, czy cieszące się ogromnym zainteresowaniem warsztaty dla zakupowców.

W programie nie zabraknie wykładów poświęconych opakowaniom w kosmetyce. I tak w ramach KOSMETYCZNEJ STREFY INSPIRACJI będzie można wysłuchać prelekcji pt. „Projektowanie opakowań z uwzględnieniem końca cyklu ich życia” prezentowanej przez Marcina Łapaja z firmy Henkel oraz „Recykling opakowań po produktach kosmetycznych to obecne działania czy wyzwanie jutra?”, wygłaszanej przez Konrada Nowakowskiego z Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań. Konrad Nowakowski pojawi się również w roli wykładowcy w FARMACEUTYCZNEJ STREFIE INSPIRACJI z wykładem „Recykling opakowań po produktach farmaceutycznych: czy to możliwe i potrzebne?”, podobnie jak Joannna Uchańska z Grupy Chałas i Wspólnicy („Pułapka greenwashingu na opakowaniach” i Patryk Topolnicki z UPM Raflatac („Marka farmaceutyczna przyjazna środowisku dzięki etykietom”)

PCI Days: przede wszystkim bezpiecznie

Starając się dopasować do nowej rzeczywistości i obowiązujących zasad organizatorzy opracowali rozwiązania, dzięki którym targi będą nie tylko owocne, ale przede wszystkim bezpieczne. Mowa tu o nowo zaprojektowanym układzie stoisk, dwukrotnie większej powierzchni

wystawienniczej, poszerzeniu ciągów komunikacyjnych do trzech metrów, stale wentylowanej hali, środkach dezynfekujących znajdujących się w całym obiekcie, cogodzinnej dezynfekcji najczęściej dotykanych miejsc na hali, odrębnym wejściu i wyjściu, obowiązkowej rejestracji każdego uczestnika, dzięki której wiadomo będzie, kto jest na targach, kontrolowanej liczbie uczestników oraz ile jednocześnie osób znajduje się w hali. To wszystko sprawi, że targi będą w pełni bezpieczne!

Targi odbędą się 8-9 września 2021 r. w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Opracowano na podstawie informacji organizatora targów PCI Days

error: Kopiowanie zabronione!