Thimm z nagrodą Axia Best Managed Companies Award
1 Jan 1970 12:59

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Rodzinne przedsiębiorstwo Thimm zdobyło nagrodę Axia Best Managed Companies Award 2022 i tym samym już trzeci rok z rzędu znalazło się w gronie doskonale zarządzanych niemieckich firm. Wyróżnienia przyznawane w tym konkursie organizowanym przez Deloitte Private, Credit Suisse, Frankfurter Allgemeine Zeitung oraz Bundesverband der Deutsche Industrie (BDI) stanowią znak jakości wybranych średnich przedsiębiorstw. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 12 maja w Düsseldorfie.

Cieszymy się, że również w 2022 roku należymy do laureatów nagrody Axia Best Managed Companies Award - mówi Kornelius Thimm, dyrektor generalny Grupy Thimm. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem trafności naszej długofalowej strategii i przedsiębiorczego perspektywicznego sposobu myślenia. Jest to ponadto nagroda dla naszych pracowników, którzy codziennie z zaangażowaniem i korzystając z szerokiego know-how pracują nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszych klientów, a tym samym znacząco przyczyniają się do sukcesu naszej firmy.

Program Best Managed Companies jest konkursem organizowanym przez Deloitte Private, Credit Suisse, Frankfurter Allgemeine Zeitung oraz Bundesverband der Deutsche Industrie i stanowi znak jakości przyznawany odnoszącym sukcesy średnim przedsiębiorstwom. Wizją tego przedsięwzięcia jest stworzenie ekosystemu doskonale zarządzanych średnich przedsiębiorstw w Niemczech i na całym świecie. Istotnym wyróżnikiem nagrody Best Managed Companies jest jej międzynarodowy zasięg: program Best Managed Companies został powołany do życia w latach 90. przez Deloitte w Kanadzie, a aktualnie z powodzeniem funkcjonuje już w ponad 40 krajach.

Ponowne zdobycie przez firmę Thimm nagrody Best Managed Companies Award stanowi potwierdzenie jej doskonałego sposobu zarządzania. Thimm jest tym samym nie tylko wzorem dla niemieckich średnich firm, lecz jednocześnie symbolem silnej i przemyślanej gospodarki w burzliwych czasach - wyjaśnia Markus Seiz, kierownik programu Best Managed Company i dyrektor w Deloitte Private. Po dwuletniej przerwie związanej z pandemią wyróżnienia zostały ponownie wręczone podczas uroczystości zorganizowanej w Düsseldorfie. Nagrodę w imieniu całej Grupy Thimm odebrali Holger Dunker i Kornelius Thimm.

Firmy zgłoszone do konkursu zostały poddane ocenie, a zwycięzców wyłoniono w ramach kilkustopniowej procedury na podstawie czterech kategorii głównych, do których zaliczały się: strategia, produktywność i innowacja, kultura i zaangażowanie oraz zarządzanie i finanse. Wyróżnienie jako Best Managed Company mogło zostać przyznane tylko firmom, które osiągnęły wysoki wynik we wszystkich czterech kategoriach. Przedsiębiorstwa były oceniane przez jury składające się z cenionych przedstawicieli gospodarki, nauki i mediów.

Opracowano na podstawie informacji Grupy Thimm

error: Kopiowanie zabronione!