WITT na targach Polagra
1 Jan 1970 09:25

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma WITT oferuje skuteczne wsparcie w zakresie zapewnienia jakości opakowań. Jako dostawca rozwiązań do kontroli szczelności oferuje produkty wysokiej jakości na każdym etapie procesu pakowania. Mieszalniki gazów, analizatory gazów, wykrywanie nieszczelności i monitorowanie powietrza otoczenia – w portfolio przedsiębiorstwa klienci znajdą nowoczesne rozwiązania MAP z jednego źródła, certyfikowane zgodnie z normą bezpieczeństwa żywności ISO 22000.

Najbliższą okazją do spotkania z ekspertami WITT ds. opakowań z atmosferą modyfikowaną będą targi Polagra, które odbędą się w dniach 27-29 września br. podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród produktów, które będą dostępne na firmowym stoisku, znajdą się:

OXYPAD (na zdjęciu z lewej), nowy analizator gazów O2 lub O2/CO2: innowacyjne mobilne urządzenie stołowe o minimalnym zapotrzebowaniu na gaz próbkowy, idealne także dla małych opakowań. Urządzenie jest wyposażone w duży 7-calowy ekran dotykowy z graficznym interfejsem użytkownika zapewniającym intuicyjną obsługę i ergonomiczny długopis igłowy zapewniający łatwą i bezpieczną obsługę. Producent obiecuje niskie koszty eksploatacji dzięki długiej żywotności czujnika O2 (ok. 2 lata, w zależności od użytkowania), proste serwisowanie i niskie koszty eksploatacji dzięki łatwo dostępnej klapce serwisowej, a także opcję przesyłania danych i ładowania baterii za pośrednictwem portu USB.

 

OXYBABY 6.0, mobilny analizator gazów przeznaczony do kontroli jakości opakowań. Zapewnia szybkie i dokładne badanie próbek; dokonuje pomiaru ciśnienia panującego we wnętrzu opakowania. Cechuje się minimalnym zapotrzebowaniem na próbkę gazu (2 ml), długą żywotnością czujnika O₂ (ok. 2 lata, w zależności od użytkowania), pamięcią o dużej pojemności z możliwością eksportu oraz niskimi kosztami eksploatacji (dzięki łatwej wymianie czujnika i kalibracji dokonywanej przez użytkownika).

LEAK-MASTER EASY do wykrywania nieszczelności opakowań za pomocą testu bąbelkowego. Ekonomiczne i nieskomplikowane urządzenie do wszystkich opakowań giętkich i sztywnych, o łatwym w obsłudze, intuicyjnym systemie kontroli. Zapewnia krótki czas testowania (< 30 sek.), łatwą instalację i uruchomienie; nie wymaga gazu śladowego w opakowaniu ani kalibracji i jest dostępny z komorami o różnych rozmiarach.

LEAK-MASTER PRO2 (na zdjęciu z prawej) oferuje nieniszczące badanie szczelności próbek przy dobrym stosunku ceny do wydajności. Posiada wizualny sygnalizator stanu z wykorzystaniem oświetlenia LED i zapewnia krótki okres testowania przy minimalnym czasie reakcji. Nie wymaga kalibracji. Opiera się na ustandaryzowanych, niezależnych od użytkownika procesach testowych i posiada różne rozmiary komór. Wyniki można przesyłać zdalnie za pośrednictwem Ethernetu.

Przedstawiciele WITT zapraszają do odwiedzin firmowego stoiska w Poznaniu!

Opracowano na podstawie informacji firmy WITT