Zakłady Elif ukończyły program certyfikacji Miraclon
1 Jan 1970 08:44

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Elif, należący do firmy Huhtamaki producent opakowań giętkich, pomyślnie ukończył program certyfikacji Miraclon dotyczący płyt FLEXCEL NX Plates. Mający oceniać zdolność użytkowników KODAK FLEXCEL NX System do spełniania standardów międzynarodowych, program certyfikacji stanowi zestaw elementów, które przyczyniają się do uzyskania wiodącej w branży wydajności, powtarzalności i spójności w produkcji wysokiej jakości płyt fleksograficznych. Proces certyfikacji jest także poparty obszernymi pomiarami i analizą danych.

Firma, która zainstalowała swój pierwszy wewnętrzny FLEXCEL NX System w 2018 roku, jest dumnym posiadaczem dwóch nowoczesnych zakładów w regionie EAMER – jednego w Stambule w Turcji i drugiego w Kairze w Egipcie. Firma wybrała FLEXCEL NX System dla każdego zakładu produkcyjnego i ukończyła program certyfikacji w obu zakładach.

Derek Peacock, Design Centre Director w Huhtamaki – Elif w Turcji, komentuje: Nasi klienci oczekują wyłącznie opakowań giętkich najwyższej jakości i jesteśmy zmotywowani, aby maksymalnie zwiększyć wydajność ich produkcji. Płyty FLEXCEL NX Plates są zdecydowanie najlepsze w swojej klasie pod względem oczekiwanej przez nas wydajności i jakości. Przez cały czas współpracujemy też z zespołem Miraclon, aby mieć pewność, że stosujemy najlepsze praktyki pozwalające maksymalizować korzyści oferowane przez te płyty.

Nasi klienci doskonale znają nasze standardy jakości. Certyfikaty, jak choćby certyfikowany użytkownik produktów firmy Miraclon, publicznie podkreślają nasze najsurowsze procesy produkcyjne, w tym pomiary danych i jak napędzamy wydajną produkcję i druk wysokiej jakości opakowań giętkich. To potwierdzenie naszych nieustannych wysiłków, aby osiągać i przewyższać najwyższe standardy w produkcji płyt i fleksodruku.

Opracowano na podstawie informacji firmy Miraclon

Zdjęcie: Derek Peacock, Design Centre Director, Huhtamaki Elif Stambuł i Kair (po lewej) oraz Selçuk Yarangümelioglu, CEO, Huhtamaki Elif Stambuł i Kair (po prawej)

error: Kopiowanie zabronione!