Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru “Opakowania”
1 Jan 1970 14:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru miesięcznika "Opakowanie". Gdy przed dwoma laty branżę opakowaniową - tak samo jak praktycznie wszystkie sektory gospodarki - niemal z dnia na dzień dotknęły pandemiczne obostrzenia, a zachorowania pracowników na Covid-19 postawiły pod znakiem zapytania zdolność części zakładów do realizacji zleceń, obawialiśmy się najgorszego. Dwa lata i kilka fal pandemii później wracamy do normalności. Jej oznaką są imprezy targowe, które jeszcze niedawno były masowo odwoływane/przekładane ze względu na ryzyko zachorowań.
Niedawno zakończyły się potrójne targi w Monachium (CCE/ICE/InPrint), w chwili pisania tych słów w Nadarzynie trwają w najlepsze targi Warsaw Pack, a za nieco ponad miesiąc w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Packaging Innovations. Do pełnego optymizmu brakuje jeszcze ustabilizowania cen na rynku surowców i zakończenia wojny w Ukrainie, ale na szczęście - jak pokazuje przykład pandemii - najgorsze scenariusze sprawdzają się rzadko.
Dlatego zachęcamy Państwa do zaglądania na łamy naszego czasopisma i do lektury artykułów, które stanowią jasny dowód, jak prężna i odporna na kryzysy pozostaje branża opakowaniowa. Miłej lektury!

error: Kopiowanie zabronione!