Zapraszamy do lektury wrześniowego numeru “Opakowania”!
1 Jan 1970 12:27

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Koniec lata i początek jesieni wyznaczają w tym roku dwie imprezy branżowe w naszym kraju: najpierw w dniach 20-21 września wystawców i targowych gości Packaging Innovations przywita po raz pierwszy Kraków (dotychczas wystawa odbywała się w Warszawie), a dokładnie tydzień później swoje podwoje dla uczestników TAROPAK otworzą Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Ta druga impreza obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Targi – pierwszy i ostatni raz zorganizowane pod nazwą TAROPA – zadebiutowały w 1973 r. W pierwszej edycji uczestniczyło 35 zagranicznych wystawców, reprezentujących 8 krajów: Austrię, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Szwecję, Wielką Brytanię i Włochy. Ekspozycje wystawców uzupełniły konferencje i sympozja, które w kolejnych latach na stałe weszły do programu imprezy. Z upływem lat znaczenie poznańskiej imprezy rosło, dlatego począwszy od 1995 r. organizatorzy zaczęli organizować je nie co dwa lata, ale corocznie.

Wrześniowy numer „Opakowania” będzie dostępny w ramach darmowej dystrybucji dla gości obu wrześniowych wydarzeń. Zachęcamy do zapoznania się z jego ciekawą zawartością, min. dotyczącą inwestycji polskich firm w nowoczesne urządzenia Bobst i Koenig & Bauer, ekspansji HP i Fosber oraz BW Papersystems, a także nowości w ofercie firm ULMA, DTM Print i Sidel.

Do zobaczenia na targach!