Zapraszamy do lektury wrześniowego numeru „Opakowania”!
1 Jan 1970 15:24

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zapraszamy do lektury wrześniowego numeru miesięcznika „Opakowanie”! Wraz z końcem lata branża opakowaniowa wrzuca wyższy bieg i przyspiesza po wakacyjnym rozleniwieniu.

Organizatorzy imprez branżowych liczą na tłumy targowych gości w Norymberdze (Fachpack zaprasza w dniach 27-29 września), Poznaniu (Taropak, 26-28 września) oraz – nieco później – w Düsseldorfie (K 2022, 19- 26 października). Co więksi i bardziej liczący się producenci rozwiązań opakowaniowych szykują własne imprezy w formule Dni Otwartych (Bobst, Heidelberg) wchodząc z założenia, że goszczenie mniejszej, ale bardziej sfokusowanej grupy klientów bardziej się opłaca.

Czas szybko płynie, więc i my odliczamy ostatnie tygodnie do kolejnej – już 11. - odsłony konferencji „Bezpieczne Opakowanie” organizowanej w listopadzie przez nasze wydawnictwo. Po raz drugi zawita ona do Sopotu – poprzednia udała się nadzwyczajnie! Oczekiwanie na nią mogą sobie Państwo umilić lekturą nowego numeru „Opakowania”, w którym, tradycyjnie, znajdziecie wiele interesujących treści. Wśród nich wywiady (z właścicielem firmy Maga-Biotal na jej 40-lecie oraz z Katrin Hoffmann z dtm print), zapowiedzi targowe, artykuły o nowościach produktowych i zmianach właścicielskich. Miłej lektury!

error: Kopiowanie zabronione!