ePS ogłosiło listę partnerów konferencji CONNECT 2023
14 Dec 2022 12:37

Firma eProductivity Software (ePS), globalny dostawca technologii transformacyjnych przeznaczonych dla przedsiębiorstw z sektorów druku i opakowań, ogłosiła imponującą listę sponsorów i prelegentów konferencji CONNECT 2023, wśród których nie zabraknie liderów z sektorów maszyn i urządzeń, oprogramowania, technologii wspomagających, a także stowarzyszeń i placówek szkoleniowych. Uczestnicy ePS CONNECT 2023 zyskają okazję do interakcji z liczną grupą czołowych dostawców hardware'u, m.in. z kluczowymi sponsorami, firmami Ricoh, HP oraz Agfa Offset.

Petar Obradovic, globalny dyrektor ds. rozwiązań software'owych w HP, powiedział: Cieszy nas możliwość uczestnictwa w konferencji ePS Connect 2023 i zaprezentowania nowej integracji portfolio maszyn cyfrowych HP Indigo z systemami ERP ePS Print i Packaging (Pace i Radius). Automatyzacja jest kluczem do wzrostu zysków naszych klientów, a rozszerzona integracja przyspieszy tempo, w jakim ich produkty trafiają na rynek dzięki realizacji większej liczby zleceń, w szybszym tempie i przy wzmocnionej kontroli.

ePS Connect doczekała się reputacji spotkania najinteligentniejszych umysłów z branży poligraficznej, które współpracują i wprowadzają innowacje, aby pchnąć naszą branżę do przodu - powiedział Derrick Rankin, wiceprezes ds. usług, oprogramowania i rozwiązań strategicznych w firmie Ricoh USA. W Ricoh przygotowujemy rozwiązania i usługi, które umożliwiają drukarniom tworzenie skutecznych, trafiających w sedno materiałów drukowanych i z obszaru komunikacji cyfrowej, opartych na inteligentnych danych. Wydarzenia takie jak to dają nam kolejną okazję do nawiązania kontaktu z organizacjami i rozwiązywania ich biznesowych problemów. Z niecierpliwością czekamy na tę ekscytującą imprezę!
Agfa Offset weźmie udział w CONNECT 2023 po raz pierwszy i pokaże, w jaki sposób drukarze optymalizują swój przepływ prac dzięki wdrażaniu narzędzi ePS oraz Agfa Offset. Integracja tych rozwiązań świetnie wpisuje się w naszą koncepcję ECO3, zmierzającą do redukcji kosztów i poprawy doświadczeń konsumenta – mówi Guy Desmet, szef marketingu w firmie Agfa Offset. CONNECT umożliwi klientom i użytkownikom rozmowę z przedstawicielami Agfa Offset oraz ePS na temat tego, w jaki sposób dalsze łączenie danych i treści może dodatkowo podnieść wydajność produkcji.

W trakcie ePS CONNECT kwestie oprogramowania i technologii wspomagających podejmować będzie szeroka gama partnerów technologicznych. Do grupy sponsorów należą: jako sponsor główny firma ISCorp, a także Esko, Hybrid Software, EFI Fiery, OneVision, Progress, Loyalty Loop, Picsart, PlanProphet i Van Data.

Melissa Plemen, starsza dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w firmie Esko, dodała: W trakcie ePS CONNECT pokażemy, w jaki sposób Esko opracowało swoje najnowsze oprogramowanie z myślą o katalogu potencjalnie paraliżujących wyzwań branżowych i wprowadziło na rynek nowe rozwiązania technologiczne, które pomogą firmom stworzyć fundamenty do identyfikacji strat, złagodzenia ryzyka i optymalizacji szans, a także przygotować się na potencjalne megatrendy 2023 r.

Tim Roloff, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w ISCorp., dodał: ISCorp jest zachwycony faktem ponownego udziału w imprezie CONNECT. Nasze skoncentrowane na bezpieczeństwie rozwiązanie CLOUD OPTION dla sektorów opakowań i druku dowiodło swej przełomowej wartości dla klientów, oferując niezawodną, wysoce wydajną opcję, która pozwala użytkownikom ponownie skoncentrować się na ich biznesie, a nie na IT. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie wszystkich w Las Vegas!

ePS angażuje się we rozwijanie działalności stowarzyszeń poligraficznych i instytucji edukacyjnych oraz w ułatwianie związków między nimi a użytkownikami ePS. Do sponsorów imprezy CONNECT z sektora edukacji należą California Polytechnic State University i Clemson University, natomiast ze strony stowarzyszeń na jej wsparcie zdecydowały się PRINTING United Alliance, Flexible Packaging Association, Tag and Labels Manufacturers Institute (TLMI) oraz Print and Graphics Scholarship Foundation.

Obok zestawu sponsorów i wystawców CONNECT 2023 przeprowadzi wyspecjalizowane sesje zorganizowane i kierowane przez branżowych liderów opinii, Pata McGrew oraz Ryana McAbee, poświęcone wymogom workflow oraz zbijaniu kapitału na trendach rynkowych. W ramach CONNECT 2023 odbędą się sesje przygotowywane i prowadzone przez LinkedIn, które pomogą firmom każdej wielkości lepiej wykorzystać sprzedaż w mediach społecznościowych w celu zdobycia nowych rynków i źródeł przychodów.

Gabriel (Gaby) Matsliach, dyrektor generalny firmy ePS, skomentował: Nie wcielimy w życie naszej wizji odmienionego ePS CONNECT bez zagwarantowania priorytetu naszym niesamowitym partnerom, począwszy od czołowych dostawców urządzeń i oprogramowania, po związki i instytucje edukacyjne, które są niezbędne dla sukcesu naszej branży.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePS

Na zdjęciu: Gabriel (Gaby) Matsliach, dyrektor generalny firmy ePS.

error: Kopiowanie zabronione!