Etykieta jest wizytówką produktu
25 Jan 2019 15:10

Etykieta to pierwszy kontakt produktu z docelowym klientem i główny czynnik wyboru konsumenckiego. Według badań większość decyzji zakupowych klientów podejmowana jest bezpośrednio przed sklepową półką, większość też osób przyznaje, że zakupiło dany produkt, ponieważ opakowanie było atrakcyjne i przyciągnęło ich uwagę.

Firma Primera wie, jak ważne jest dobre opakowanie i dobra etykieta na produkcie. Ponad 36-letnie doświadczenie zaowocowało opracowaniem szerokiej gamy drukarek do etykiet oraz urządzeń wspomagających produkcję i aplikację etykiet o najwyższej skali jakości i niezawodności.

Co zapewniają cyfrowe drukarki etykiet firmy Primera?

Możliwość druku kolorowych etykiet z fotograficzną rozdzielczością 4800 dpi.

Gwarantowaną jakość druku etykiet ze zdjęciami produktu, kolorową grafiką, wyraźnymi kodami kreskowymi oraz odwzorowanie najmniejszych nawet czcionek.

Pełną swobodę drukowania etykiet, czyli drukujemy jak i kiedy chcemy oraz w dowolnym nakładzie.

W pełni cyfrowy system przygotowania i druku etykiet: nie trzeba już wykonywać matryc, ponosić dodatkowych kosztów przygotowania poligraficznego, drukować „minimalnego nakładu” i tworzyć niepotrzebnych zapasów magazynowych.

Optymalne wykorzystanie potencjału produkcyjnego: zawsze aktualne projekty, natychmiastowa możliwość ich modyfikacji.

Brak oczekiwania w kolejce na realizację zlecenia.

Nowa LX910e oszczędza czas i pieniądze

LX910e łączy w sobie wszechstronność i prostotę. Jest to najszybsza i najwyższej jakości kolorowa drukarka etykiet, jaka została opracowana przez firmę Primera.

Wykorzystuje nową wysokowydajną głowicę do termicznego druku atramentowego, dzięki której uzyskujemy niespotykaną wydajność i jakość wydruku. Problem smug i poziomych pasów został całkowicie wyeliminowany, dzięki czemu etykiety mogą zawierać zdjęcia, grafiki, ilustracje i tekst.

Typowe zastosowania drukarki LX910e obejmują etykiety do produktów spożywczych czy kosmetycznych. Drukarka również idealnie sprawdzi się na produkcji, w laboratoriach, w administracji, handlu detalicznym i w wielu innych miejscach, gdzie jest potrzeba stosowania etykiet.

Najważniejsze cechy LX910e

- Szybkość druku – charakteryzuje się najwyższa w swojej klasie przepustowością 4,5", dzięki temu Twoje etykiety będą wytwarzane szybko i wydajnie.

- Jakość druku – najlepsza jaką kiedykolwiek oferowała firma Primera i najprawdopodobniej najlepsza z dostępnych na rynku. Nawet przy wyższych prędkościach druku problem ze smugami i poziomymi pasami został całkowicie wyeliminowany.

- System podwójnego atramentu – LX910e pozwala drukować etykiety zarówno za pomocą atramentu barwnikowego, by uzyskać doskonały, przyciągający wzrok żywy kolor, lub po wymianie wkładu atramentem pigmentowym, aby uzyskać maksymalną odporność na działanie wody i promieni UV. Oba rodzaje atramentu działają zamiennie na tej samej drukarce!

- Pojedynczy, wielokolorowy wkład atramentowy – aby zapewnić najlepsze w swojej klasie efekty druku LX910e wykorzystuje tylko pojedynczy wkład atramentowy zamiast dwóch lub czterech. Dzięki temu wymiana pojemnika jest łatwa i szybka a uzyskiwana czerń jest wyjątkowa wyraźna.

Niskie koszty konserwacji – bezpowrotnie minęły czasy zatykania dysz oraz nieporęcznych i drogich zamienników głowic drukujących. Obecnie użytkownicy zmieniający wkład za każdym razem otrzymują nową głowicę, co znacznie upraszcza konserwacje i obniża bieżące koszty operacyjne.

Solidna metalowa obudowa - Lx910e ma wytrzymała, stalową obudowę pokryta proszkową farbą przemysłową.

Dostępność:

Autoryzowanym i jedynym oficjalnym dystrybutorem urządzeń Primera na Polskę jest firma Nowe Media. Drukarka dostępna jest również w sprzedaży poprzez sieć resellerów.

Primera Europe oferuje 24-miesięczną gwarancję (standardowe 12 miesięcy plus dodatkowe 12 miesięcy za darmo po zarejestrowaniu produktu na swojej stronie internetowej) dla wszystkich.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

http://drukarki.etykiet.pl/produkty-lista/lx910e-kolorowa-drukarka-do-etykiet/

Specyfikacja:

Metoda druku: Termiczny druk atramentowy; wkłady atramentu barwnikowego lub pigmentowego

Rozdzielczość druku: do 4800 dpi

Atramenty: Wymienne wkłady atramentu barwnikowego lub pigmentowego

Kolory: 16,7 milionów

Maks. szerokość druku: 210 mm

Szerokość etykiet: 213 mm

Rodzaje etykiet: Etykiety na rolce czułe na nacisk lub metki na rolce

Rolki: Średnica maksymalna 152 mm (6”), średnica rdzenia 76 mm (3”)

Nóż odcinający: Wbudowana automatyczna obcinarka etykiet

Ostrzeżenie o poziomie atramentu: Oblicza rzeczywistą ilość pozostałych wydruków w oparciu o wykorzystanie atramentu na drukowaną grafikę

Kontrolki świetlne: Zasilanie, pauza, niski poziom atramentu

Przyciski sterujące: Pauza, załaduj/przesuń, wyładuj

Systemy operacyjne: Windows® 7/10+

Oprogramowanie projektowania etykiet: BarTender UltraLite Primera Edition, NiceLabel Free 2017 Primera Edition (w cenie). Możliwość używania z większością innych popularnych programów do projektowania etykiet

Zasilacz: 12 V DC, 5.0 A

Ciężar: 16.6 kg

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 438 mm x 231 mm x 438 mm

Źródło: Primera