Europejska konferencja GUA tym razem w Krakowie
22 Feb 2017 08:52

GUA logo largeFirma Kodak zaprasza drukarzy oraz decydentów branży poligraficznej na konferencję 2017 Graphic Users Association (GUA), która odbędzie się w Krakowie w dniach 15-18 marca. Wśród prelegentów pojawi się Geoff Ramm, wykładowca, twórca i autor serwisów Celebrity Service oraz OMG Marketing. Tegoroczna konferencja, odbywająca się pod hasłem „Print. For Good”, skoncentruje się na najgorętszych trendach obecnego sezonu: druku cyfrowym i druku opakowań, ze specjalnym naciskiem na pracę w chmurze oraz wielu możliwościach, jakie zapewnia ona w biznesie poligraficznym.

GUA to globalna organizacja typu non-profit, której celem jest pomaganie użytkownikom rozwiązań firmy Kodak – dzięki wykorzystaniu jej narzędzi i informacji – w osiąganiu sukcesu. Kodak wierzy, że tak długo, jak istnieją kreatywni ludzie – autorzy, fotografowie, projektanci, publicyści, drukarze itd. - druk będzie kwitł.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, w jaki sposób mogą wykorzystać wiedzę wspólnoty GUA do zwiększania swych zysków i podnoszenia poziomu zwrotów z inwestycji. Zobaczą również, w jaki sposób automatyzacja workflow korzystnie wpływa na efektywność i wydajność ich biznesu. Organizatorzy obiecują, że goście imprezy opuszczą Kraków wyposażeni w umiejętności i nową perspektywę, niezbędną do poprawy komunikacji z klientami.

Obecni na konferencji eksperci Kodaka z zakresu zarządzania procesami produkcji będą demonstrować nowe oprogramowanie KODAK PRINERGY Platform 8 oraz PRINERGY Cloud. Więcej informacji na stronie www.gua-europe.com.

Na podstawie informacji firmy Kodak opracował TK