EyeC Polska otworzył swój Show Room
22 May 2018 18:38

21 maja 2018 r. został otwarty Show Room firmy EyeC we Wrocławiu. To część strategii rozwoju tego przedsiębiorstwa na rynku Europy Centralno-Wschodniej, zgodnie z którą kluczowy jest klient. Postawiono na jeszcze bliższą interakcję z nim, między innymi poprzez pokazy na żywo systemów do inspekcji wizyjnej.

We wrocławskim Show Roomie prezentowane będą najważniejsze produkty EyeC z linii offline, takie jak: Proofiler Graphic do inspekcji plików dla pre-press i przygotowalni, a także Proofiler 600 (ze skanerem w formacie A2) i Proofiler 1200 DT (ze skanerem w formacie A0) do inspekcji gotowych użytków oraz arkuszy na produkcji i w dziale kontroli jakości. Przedstawiciele firmy zapraszają do skorzystania zarówno z pokazów funkcjonowania systemów, jak i przeprowadzania testów na swoich materiałach.

EyeC od 15 lat dostarcza rozwiązania technologiczne w zakresie kontroli jakości druku. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów inspekcji wizyjnej opakowań stosowanych na całym świecie w branżach: farmaceutycznej, kosmetycznej, FMCG, poligraficznej, tytoniowej i wielu innych.

Źródło: EyeC Polska