FANO na Sial
3 Nov 2014 12:52

Targi SIAL są jednymi z największych targów spożywczych w Europie. W tym roku odbyły się w dniach 19 - 23 października 2014 roku. Jednym z wystawców – i jedynym z Polski - była firma FANO, producent najwyższej jakości etykiet samoprzylepnych i opakowań na roli. Jej stoisko odwiedziło ponad 200 kontrahentów, którzy mieli okazję podziwiać doskonałą jakość druku High Definition FLEXO z liniaturą 220 lpi, jaką może zaoferować firma z Polski.

„Naszym celem jest promowanie polskich firm na rynkach europejskich. Staramy się przekonać kontrahentów z Niemiec, Francji, Belgii, Austrii czy Algierii i Maroka, że polskie firmy stoją na bardzo wysokim poziomie technologicznym i że bez żadnych kompleksów możemy konkurować z przedsiębiorstwami z Włoch, Austrii, Francji czy Niemiec” - powiedział wiceprezes drukarni Bolesław Jasinowicz.

„Zdecydowana większość kontrahentów zadeklarowała nawiązanie kontaktu po targach, co daje nam wiarę w sukces nasz oraz polskich przedsiębiorstw na rynkach europejskich. Dotychczas FANO jedynie pośrednio zdobywała rynki europejskie poprzez współpracę z takimi koncernami jak Henkel, Heinz, Unilever czy Kraft Foods, ale ta impreza targowa z pewnością jest świadectwem, że polskie przedsiębiorstwa są doceniane przez odbiorców europejskich.”

Źródło: FANO

 

error: Kopiowanie zabronione!