Zapraszamy do lektury grudniowego Opakowania
18 Dec 2017 08:58

Zapraszamy do lektury grudniowego numeru miesięcznika „Opakowanie”, które wieńczy mijający rok 2017. Przeczytacie w nim Państwo podsumowanie corocznej konferencji „Bezpieczne Opakowanie” przygotowanej przez nasze wydawnictwo, która odbyła się już po raz 7. w Warszawie, a także debiutującej w kalendarzu imprez branżowych śląskiej wystawy ExpoOPAKOWANIA. W numerze zachęcamy także do zapoznania się z ofertą przyszłorocznych targów Anuga FoodTec, które oferują zwiedzającym okazję zapoznania się z szerokim przekrojem urządzeń i materiałów przeznaczonych dla łańcucha produkcji żywności i napojów (oraz opakowań).

Na łamach miesięcznika znajdziecie Państwo także relację z naszej wizyty w fabryce Heidelberga w Wiesloch, w trakcie której niemiecki potentat na rynku druku pochwalił się gamą swych rozwiązań dla producentów opakowań i po raz pierwszy zaprezentował swoją najnowszą maszynę cyfrową Primefire 106 działającą w warunkach produkcyjnych. Informujemy również o przebiegu interesującej konferencji firmy BOPS poświęconej przetwórstwu poliolefin, jak również o premierowej instalacji fleksograficznej maszyny M5X marki Bobst na polskim rynku. Zachęcamy też do lektury wywiadu z dyrektor generalną Tetra Pak w Polsce Kingą Sieradzon, która podzieliła się z nami informacjami na temat najnowszych produktów w ofercie firmy oraz szczegółami akcji „Dobre opakowanie ma znaczenie”, która ma na celu upowszechnienie wiedzy na temat opakowań

To tylko część z materiałów, które znalazły się w grudniowym numerze Opakowania. Prócz nich znajdziecie Państwo również inspirujące artykuły techniczne zamieszczone w działach "Badania i rozwój" oraz "Packaging Spectrum".

Redakcja miesięcznika Opakowanie składa czytelnikom najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiego Nowego Roku.