Jakość i funkcjonalność opakowania do lodów
7 Feb 2019 15:19

Wysoka jakość, wygoda użytkowania i przyciągające oko zdobienia stylowego pojemnika EasySnacking z oferty RPC Superfos to główne kryteria, które zadecydowały o wyborze tego rozwiązania do nowej serii lodów rosyjskiego producenta Taice.

Dzięki technice etykietowania w formie możliwe jest pokazanie na opakowaniu faktury lodów w niezwykle ostrej jakości fotograficznej. Efekt uzupełnia uderzający fiolet pokrywki, który zwraca uwagę konsumentów. Elegancki wygląd  pojemnika EasySnacking wyróżnia produkt w punkcie sprzedaży.

Oprócz intensywnych kolorów i płynnych linii projektu ważną zaletą jest dla Taice zintegrowana łyżeczka w poręcznym pojemniku EasySnacking. Łyżeczka jest higienicznie oddzielona od lodów i łatwo jest ją uchwycić pod odrywaną etykietą w pokrywce.

Taice jest nowym graczem na rosyjskim rynku lodów. Pyszne smaki – w tym czarna porzeczka, malinowy, wiśniowy, czekoladowy, truskawkowy i kajmakowy – są sprzedawane użytkownikom końcowym w sklepach spożywczych, w kinach, pizzeriach i na stacjach benzynowych.

Opracowano na podstawie informacji RPC Superfos