JANMAR CENTRUM zmienia nazwę na GATNER Packaging
2 Dec 2022 08:49

Z dniem 1 grudnia 2022 roku JANMAR CENTRUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zmieniła nazwę na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Powody zmiany tłumaczą władze spółki w opublikowanym komunikacie: W tym roku mija 22 lat dynamicznego rozwoju firmy. Pomimo istotnych zmian w makro-otoczeniu, związanych z obecną sytuacją gospodarczą i geopolityczną, GATNER Packaging nieustannie stawia na rozwój i dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynkowych. Kończący się rok to kolejny kamień milowy w historii firmy. Rozpoczęty w 2021 roku proces inwestycyjny dobiega końca. W grudniu bieżącego roku zostanie oddana druga fabryka w Strykowie. Uruchomienie produkcji opakowań w centrum Polski pozwoli poszerzy ofertę produktową, poprawi elastyczność w obsłudze oraz zwiększy bezpieczeństwo dostaw.

„Nowe otwarcie” to nie tylko inwestycje w park maszynowy, ale również troska o jeszcze lepszą rozpoznawalność polskiej, rodzinnej marki opakowaniowej i stąd decyzja o zmianie nazwy na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Rebranding stanowi ważny element w strategii rozwoju firmy w zakresie zwiększania sprzedaży opakowań tak w kraju, jak i za granicą.

Opracowano na podstawie informacji GATNER Packaging

error: Kopiowanie zabronione!