Koenig & Bauer zdobywa rynek tektury falistej
27 Jul 2021 12:12

Firma Koenig & Bauer z powodzeniem wprowadziła na rynek pięć maszyn z serii CorruCUT, przeznaczonych dla wysoko wyspecjalizowanych użytkowników z sektora tektury falistej. Po pomyślnym zakończeniu prób odbiorczych zainstalowanych już na rynku maszyn w wersji beta, kilka kolejnych firm decyduje się na inwestycję w wysokowydajne maszyny CorruCUT.

Stefan Segger, dyrektor sprzedaży w Koenig & Bauer Digital & Webfed: Nie mamy wątpliwości, że jesteśmy na właściwej drodze - a zniesienie ograniczeń w podróżowaniu związanych z pandemią COVID-19 oznacza, że możemy wznowić prezentacje maszyn na żywo dla naszych klientów. Ich przyszłe inwestycje to nagroda za bardzo dobrą pracę wykonaną w ciągu ostatnich lat. Koncentracja na rozwijających się rynkach, do których należą konwencjonalny i cyfrowy druk opakowań, jest nieodłącznym elementem udanej strategii Koenig & Bauer. Rozpoczęcie produkcji nowych maszyn planowane jest na przyszły rok.

Nowe rozwiązania z pozytywnym odbiorem rynku

Firma Koenig & Bauer kontynuuje rozwój zarówno rotacyjnej wykrawarki High Board Line CorruCUT, jak i maszyny do druku flekso CorruFLEX, wprowadzając do nich szerokie spektrum nowych rozwiązań technicznych. Nowe możliwości, o które uzupełniono maszynę CorruCUT, spotkały się z pozytywnym przyjęciem w branży tektury falistej. Naszą filozofią jest przede wszystkim dokładne zrozumienie potrzeb naszych klientów, a następnie analizowanie każdego podejmowanego przez nas działania w celu określenia, co możemy zrobić jeszcze lepiej - mówi Christoph Müller, członek zarządu Koenig & Bauer. Połączenie wysokiej jakości druku, absolutnej precyzji i wysokiej wydajności produkcyjnej stanowi prawdziwy skok naprzód w technologiach druku dla sektora opakowań. Inne unikalne cechy maszyny CorruCUT to podciśnieniowy podajnik taśmowy bez rolek podających, nowatorski system wymiany wałków aniloksowych oraz górna układarka próżniowa.

Opracowano na podstawie informacji firmy Koenig & Bauer

error: Kopiowanie zabronione!